Sayfa 129/798 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon
Arama sonucu : 6377 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Bu uzun vade yorumlara gerek varmı kağıt son bilanço ile yüzde 42 büyümüş endeks sadece yüzde 2 . önemli olan 3. Çeyrek bilanço . beklenti nedir . zaten iyi gelirse sonuç güzel olur.onemli olan orta vadede ne olur.yukarida arkadaş sormuş tu orta vadede ne olur .yine konu başka yerlere gitti ve kafa karışıklığı yaratıyor.

Venus V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kuralkan Yazıyı Oku
    Erbosdan bölunmeden once cıkmıstım orta vade hedef fiyat öngorusu olan var mı..

G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaş yukarıda yazdığım gibi bilanço ya göre beklenti olabilir .yine yaklaşık bilanço gelirse en az yüzde 42 daha büyür.f k 5 olduğuna göre çok rahat alır

3. ERBOS Son günlede yaptığı yükseliş, iyi bir 3.ceyrek bilançosu açıklayacağı izlenimi uyandırıyor. F/K daha yeni 5 oldu. İyi bir bilanço açıklarsa F/K tekrar düşecektir.Orta ve uzun vadenin en iyi hisselerinden olup aynı zamanda temettü hissesidir.
    Not:Erbos hiç bir zaman 27.50 yi görmedi. Sayın Dandanakan ın yazdıklarına katılıyorum.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

4. [QUOTE=cumba kuka;3843071][QUOTE=Dandanakan;3842859]Bu nasil bi matematik?
    Usd bazinda artmis parasi diyorum ben cok basit,
    Dolar artinca ne demek?
    Ben hisse basi 2,5 dolar koydum
    4 dolar olmuş!
    Daha nasil anlatayim

Olaya kendi açından bakarsan 2.5 dolara 6 yıl önce aldığın hisse bugün 3.8 dolar olmuş 6 yıl sonun'da kar'a geçmişsin.
    usd bazın'da artmış parası diyorsun ner'de artmış 2011 nisan ayın'da 5 doları gören hisse 8.5 yıl sonra oraya gelememiş.Nasıl matematik bu,8.5 yıl önce 5 dolar verip 1 hisse alan vatandaş,o zaman dolar ortalama 1.50
    1.5*5 =7.5 tl bugün dolar 5.75*5 =29 tl eder.Aradan geçen yılların enflasyonunu'da eklersen 40 tl adamı ancak kurtarır.

5. [QUOTE=ozergur23;3843288]Bu uzun vade yorumlara gerek varmı kağıt son bilanço ile yüzde 42 büyümüş endeks sadece yüzde 2 . önemli olan 3. Çeyrek bilanço . beklenti nedir . zaten iyi gelirse sonuç güzel olur.onemli olan orta vadede ne olur.yukarida arkadaş sormuş tu orta vadede ne olur .yine konu başka yerlere gitti ve kafa karışıklığı yaratıyor.

Sayın özergür ben 10 yıldır bu hissedeyim,benim gibi bir çok arkadaş var.Bu yüzden yorumlarımız uzun vade oluyor.
    Orta vade ne olur,arka sayfalar'da grafikler var senin yorumların'da var merak eden okusun araştırsın,Kararını versin.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

8.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Eski zirvesi 27,5 civarı. Bölünmeden önceki aylarda 105 bini görmüştür. Malesef pislik kağıt 6 yıldır elimizde olduğu için herşeyine hakimiz. Dolar bazında bakarsan hisse 40 tl de olsa bende bir anlam ifade etmiyor. geçen 6 yılıma yanarım. Şunu unutmayın; ''ERBOS İNSANI SİNİRDEN AĞLATMADAN PARA KAZANDIRMAZ'' Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Taha hocam bence siz yazdiklariniz da haklısınız.ozellikle geçmişi incelediğimiz de .23 Ocak 2015 de fiyat 10 .50 gözüküyor daha bu yılin başında 15 Ocak da 13.67 fiyat gözüküyor.dolar 2.29 bugünün kaç olduğunu gerek yok sanırım.kiyas yapmamada. bence uzuncu olmamak lazım.dogru yerde alıp satmak lazım. Bu yılın başında alan bir kişi kısa vadede orta vadede çok iyi Bir getiri ile ayrılacak Ken uzun vadede dolar bazında degerlenince elinde patlayabilir. şu an kısa ve orta vadede bilgilere yorumlara değerlendirmelere ihtiyaç var. Saygılarımla

Sayfa 129/798 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •