Sayfa 129/321 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 2563 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. 15 eylül sabırsızlıkla bekliyorum..

2. Citibank
     Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Ak yatırım ın aldığı mallar nereye virmanlandı arkadaşlar bilen varmı ?
    SM-A047F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sayın Arif Turgay büyüğümüzsün bana kızma Sayın Müzikal'in yazdığı her yazı ayrı itibar puanı vermelik.Bence aynı kişiye üst üste itibar puanı verilememesi kendisi için haksızlık.Kitabın ortasından konuşuyor daha ne yapsın.Dikkate alsanız yararınıza olur. Saygılarımla.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Evet bir şirket değil fazlası İsmen..İşte ben onun için güncel değerinin bu olmaması gerektiğini söyledim.Ama çok koştu biraz dinlensin dendi.Yahu fiyat 40 TL bile değil.bu çapta firmalar 3 haneli rakamlarda sorf yapıyor.Bir tek Polat enerjiyi halka arz etseler ne olur düşünebiliyor musunuz?
     Alıntı Originally Posted by moriarty Yazıyı Oku
    Ismen in dogrudan ve dolayli sahibi oldugu ve yatirim yaptığı sirketler

Maxis investments ltd (londra merkezli yatirim sirketi) %100

Maxis girisim sermayesi portfoy yonetim sirketi %100

Efes varlık yonetim a.s % 85.14

Elidaş a.ş

İş portfoy yonetim a.s %70

Is girisim sermayesi %29

Is yatirim ortakligi %28.93

Is gsy uzerinden dolayli yatirimlari

Tatilbudur.com
    Radore veri hizmetleri
    Mikla
    Sportive
    Ortopro
    Nevotek

Maxis girisim sermayesi portfoy yonetim uzerinden yatirim yapilan sirketler

Adnan polat enerji yatirimlari %50
    Dsm grup a.s ( trendyol)
    Argedu egitim ve bilisim hizmetleri
    Eba garaj a.s
    Farfaming akilli tarim sistemleri
    Gds egitim danismanlik
    Hab group danismanlik
    Iyi isler iletisim danismanlik
    Kidokit cocuk gelisimi
    Logd yesil surdurulebilir lojistik cozumleri a.s
    Smart egitim cozumleri a.s
    Teacherx bilgi teknolojileri a.s
    Toyi oyun ve tasarim a.s
    Tungasoft yazilim egitim danismanlik a.s
    Unomoi giyim aksamlari
    Wastespresso
    Whole surplus inc
    Yesilpanda yazılım danismanlik
    Teleporter
    Ayasis mentalup
    Co-one ou
    Denebunu a.s
    Figo ticaret bilisim
    Kolayyazilim a.s
    Mindsite teknoloji danismanlik
    Mutlubiev
    Onlayer bilisim hizmetleri

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. [QUOTE=Arif Turgay;6551967]Evet bir şirket değil fazlası İsmen..İşte ben onun için güncel değerinin bu olmaması gerektiğini söyledim.Ama çok koştu biraz dinlensin dendi.Yahu fiyat 40 TL bile değil.bu çapta firmalar 3 haneli rakamlarda sorf yapıyor.Bir tek Polat enerjiyi halka arz etseler ne olur düşünebiliyor musunuz?

Tam tarihi net olarak hatırlamıyorum ancak bir bucuk yıl öncesi olabilir 18 liradan koç holdin aldım muhteşem kar açıklamıştı bu en kısa sürede iki aya kalmaz 50 lira olur diye almıştım üç ay beş ay geçti o kara rağmen gitmediği gibi geri geldi yıldım lanet edip 14 liradan geri sattım ,kağıt şu an 150 bandına yürüdü .
    yani demem o ki eğer karlı ve doğru dürüst şirketteyseniz tek yapmanız gereken sabırla beklemek ,kağıt ederini eninde sonunda fazlasıyla yapıyor ,burada bende üç haneli rakamları görebileceğimiz zamanların fazla uzak olmadığı kanaatindeyim .

6. Mutabikiz yaş icabı görelim ölmeden 100 leri diye ,gerçek bilgileri bir daha aktarma ihtiyacı duydum.Latife tabi önce sağlık ..o gittimi borsa gitse ne olur düşse ne olur.iyi pazarlar.[QUOTE=HORASANLI;6552053]
     Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Evet bir şirket değil fazlası İsmen..İşte ben onun için güncel değerinin bu olmaması gerektiğini söyledim.Ama çok koştu biraz dinlensin dendi.Yahu fiyat 40 TL bile değil.bu çapta firmalar 3 haneli rakamlarda sorf yapıyor.Bir tek Polat enerjiyi halka arz etseler ne olur düşünebiliyor musunuz?

Tam tarihi net olarak hatırlamıyorum ancak bir bucuk yıl öncesi olabilir 18 liradan koç holdin aldım muhteşem kar açıklamıştı bu en kısa sürede iki aya kalmaz 50 lira olur diye almıştım üç ay beş ay geçti o kara rağmen gitmediği gibi geri geldi yıldım lanet edip 14 liradan geri sattım ,kağıt şu an 150 bandına yürüdü .
    yani demem o ki eğer karlı ve doğru dürüst şirketteyseniz tek yapmanız gereken sabırla beklemek ,kağıt ederini eninde sonunda fazlasıyla yapıyor ,burada bende üç haneli rakamları görebileceğimiz zamanların fazla uzak olmadığı kanaatindeyim .

7. Hisse aslında anlamlı bir yerden düşmeye başladı bu hafta. 1,64 doları gördü ve oradan tüm hafta boyunca ığıl ığıl düştü. Bu 1,64 dolar 3,61 fiboya denk geliyor ki bu fiboya ulaşmak için belki yılları bekliyor çoğu kişi.

6 senedir borsadayım ve kazandığım en büyük parayı işmenden kazandım. Gün olur ayı, ay olur seneyi kurtarır sözünün ne manaya geldiğini birebir yaşadım. Anaparayı çekip kârı bıraktım ki kafam rahat olsun. Yoksa şimdiye 50 kere stop olmuştum.

8. Bukadar teknik yorumunuzdan sonra 9.ay bilanço donemi yani Ekim ortalarında tahmini fiyat beklentiniz nedir.Malum Fitch görünüm değiştirdi olumlu yönde,dünya bankası ek kredi açıyor bunlarinda bu döneme gelmedi ilginç.İslem hacmi dahada artabilir.Buda ismene yaramaz mı? Tşk.ler.
     Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Hisse aslında anlamlı bir yerden düşmeye başladı bu hafta. 1,64 doları gördü ve oradan tüm hafta boyunca ığıl ığıl düştü. Bu 1,64 dolar 3,61 fiboya denk geliyor ki bu fiboya ulaşmak için belki yılları bekliyor çoğu kişi.

6 senedir borsadayım ve kazandığım en büyük parayı işmenden kazandım. Gün olur ayı, ay olur seneyi kurtarır sözünün ne manaya geldiğini birebir yaşadım. Anaparayı çekip kârı bıraktım ki kafam rahat olsun. Yoksa şimdiye 50 kere stop olmuştum.

Sayfa 129/321 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •