Sayfa 130/963 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon
Arama sonucu : 7704 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. bu benim yaptigim isin kabaca gunluk grafigi koza ipek pair i yani birini sat birini bunu defalarca anlattim. Riskini ve getirini aza indirir. Ortalamalar yukari keserse koza al ipek sat asagi keserse ipek al koza sat. Sonra gun ici pozisyonu trade et. Bu sekilde kim cok cikmis kim az dusmus derdin kalkiyor. Son ornek haftalik kesismeleri 1.18 kapanis 1.06 bu 60 kademe yapiyor. Bu grafikleri siddetle oneriyorum.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aciga satis yapanlara cok ta kizmamak gerekiyor, nihayetinde adamlar kendilerine taninmis hakki kullaniyorlar. Lakin bir gun yine yogun bir acik satis sonrasi beklemedikleri anda bilanco ya da bi satis haberi gelecek, sonra vay hallerine. Nihayetinde Allah’in adaleti bir gun tecelli edecek. Gerci buyuk acikcilar bu haberden de bi sekilde haberdar olur, olan yine acikcinin da ky sine olacak.

3. Bugun sabahtan beri icime gelecek kap haberi doguyordu, gele gele yonetimle ilgili bi haber geldi. Yalniz bu sayede yonetim kurulu baskanimizi ogrenip biraz arastirdim. Insan haklari ve Mevlana konusunda hassas biri. Unuyorum ki kul hakkini gozetip kollar.

alıcı kurumlar

satıcı kurumlar

ilk 5 kurum genel

5. Tekniğe göre haftalık grafiğin yakışıklı durması için yarın 6 üzerine atmalı...Atarsa ala, atmazsa da Afrin konusu bana kalırsa önemli...

Haftasonu operasyon kuvvetli ihtimal.Endeks kağıtları ile borsayı tutuyorlar.Kritik kararlar....Endekse satış gelse de jöleli karşılar.....

https://invst.ly/6dv76

6. Çok kastınız be yeter artık ekranı kapattım yoksa elimden bir kaza çıkacak günlükçú olsaydık keşke hafta başından beri kazanacağım para ile nerdeyse sıfır araba alırdım ya orta ve uzun vadeci olmak bence bu hisseler için suç maalesef

7. Aşağımı kırdi yaw

8. Gözü aşağıya çevirdi..Yukarı bekleyenlere yine ters köşe yaptı...

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

Sayfa 130/963 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •