Sayfa 131/1527 İlkİlk ... 31811211291301311321331411812316311131 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. İpek pasta paylaşabilirmisiniz

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku

Sent from my iPhone
    Pardon arkadaşlar benim hatam.

Buyrun ipeke. Credit citi sek almis ama dusmus onumuzdeki hafta bu alimlara ragmen nasik davranacak cok merak ediyorum

Sent from my iPhone
    Son düzenleme : Akadian; 18-01-2019 saat: 22:59.

3.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    https://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/conn...darlik+Yapisi/ burada yazdığına göre:
    1211 sayılı Bankamız Kanunu uyarınca Bankamız hisse senetleri (A), (B), (C) ve (D) olmak üzere dört sınıfa ayrılmış olup (A) sınıfı hisse senetleri münhasıran Hazineye, (B) sınıfı hisse senetleri Türkiye'de faaliyette bulunan milli bankalara, (C) sınıfı hisse senetleri 15.000 hisseyi geçmemek üzere milli bankalar dışında kalan diğer bankalarla imtiyazlı şirketlere, (D) sınıfı hisse senetleri ise Türk ticaret müesseselerine ve Türk vatandaşlığını haiz tüzel ve gerçek kişilere tahsis edilmiştir.

250.000 hisseye bölünmüş olan 25.000 TL tutarındaki Bankamız sermayesinin yüzde 55,12'si (A) sınıfı, yüzde 25,74'ü (B) sınıfı, yüzde 0,02'si (onbinde iki) (C) sınıfı, yüzde 19,12'si ise (D) sınıfı hisselerden oluşmakta olup hissedarlarımız arasında imtiyazlı şirket bulunmamaktadır.

Merkez Bankası Yıllık Raporlarında ve Bağımsız Denetim Raporlarında açıklanmış olan hissedarlarımızın dışında kalan "Diğer" grubundaki hissedarlarımızın tamamı, Merkez Bankası (D) sınıfı hisselerine sahip Türk vatandaşlığını haiz gerçek ve tüzel kişilerden oluşmaktadır. 31 Aralık 2017 tarihi itibarıyla Bankamız (D) sınıfı hisselerine sahip hissedarların sayısı 6.466'dır."

https://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/conn...tim+raporlarii Bu linkteki bağımsız denetim raporuna göre de:

şimdi bende bunu paylaşmak için forum da yazmayı düşünüyordum..

https://t24.com.tr/haber/mahfi-egilm...ilir-mi,515805

4.  Alıntı Originally Posted by mornek Yazıyı Oku
    Petkim hantal bir kağıt. Petkim sayfasını ara ara okurum. Bayagi zararda olan var .inş güzel kazançlarınız olur.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnşallah. Oradakilerin çoğunluğu geçen sene
    70 kr temettü almak için kağıtta kalıp sonra maalesef 4.5 tl hissenin düşmesi ile malda kalanlar.

Petkime üçüncü girişim çok şükür kazandırdı. hantal ama severim. Zamanında yakalamalısın. Çıkış başladı mı her gün çıkıyor.

Bir de önünde tüpraş örneği var. Star rafinerisi açılacak. Brent petrol fiyatlarında düştü. Tesis sanırım Ortadoğunun en büyüğü. 2 senelik hedef 18-20 tl lerden söz ediliyor. Dolar bazlı sudan ucuz. Uzun vade güzel yatırım. Ytd.

Sent from my iPhone

5.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    şimdi bende bunu paylaşmak için forum da yazmayı düşünüyordum..

https://t24.com.tr/haber/mahfi-egilm...ilir-mi,515805
    Rotschild falan görünce ilgimi çekti, araştırdım; genel kültür babında benim gibi bilmeyenler için paylaşayım dedim. Hissedar Mervak : "Mervak İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi 17.11.1989 tarihinde T.C. Merkez Bankası Mensupları Sosyal Güvenlik ve Yardım Sandığı Vakfı tarafından kurulmuş bir Anonim Şirkettir."

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Alıntı Originally Posted by Duzn Yazıyı Oku
    Hocam,olacak inşallah..Bu hissede bizler büyük bir sınamadan geçiyoruz.Ödülü,güzel olacak.
    Bu sınama inşallah Allahü tealanın biz kullarına yaptığı sınama gibi değildir..zira bu sınama bitince ömür de bitmiş ruh bedenden gitmiş oluyor..eğer öyleyse öbür tarafta kozaa hisseleri açık konuşucam bi boka yaramaz..

7.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    İpek koza kozal pastaları burada bulunmaktadır. Başka hisseler de var. Gönderilerin detayına inmenizi tavsiye ederim

Sent from my iPhone
    Ortak ben bu pastalar da ipek göremedim ama

8. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by UZMAN Yazıyı Oku
    Ortak ben bu pastalar da ipek göremedim ama
    Yukarida editledim ortak. Kusura bakmayin benim hatam.

Sent from my iPhone

Sayfa 131/1527 İlkİlk ... 31811211291301311321331411812316311131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •