Sayfa 132/189 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

1. Artiya gecemzdimde yari yarıya az zarar edecektim.

Birde benim sistem sermayeye gore kaldıraç ayarlıyor.

Bu gape çok pis yakalandigimiz için 2017 bin tüm kari gitti...

Kaldıraç ayarlayan yapılarda sermaye dalgalanmaları çok asiri oluyor.

Gelecekte toparlanmasını ummaktan başka carem yok.

Benim canımı sikan manuelle zararı arttirmam oldu.

Dipte satmayak dedik hic satamadik
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179
    Benim 1 dk lık çöp oldu şimdilik 5 dk lıkla devam edeceğim
    Bugün 5 dk lık artı kapatırken 1 dk lık çok geç sat verdi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Piyasa bin full acik olması her halükarda lehimize.

2 yıldır bıktık bu gaplerden onlar benden bikmadi.

Yapı doğru bilse bile sistemler SAT oku yanincaya kadar ortada kar kalmıyor.

Ters girdiyseniz tepkiye tepki verinceye kadar çift yönlü zarar.

En mantiklisi piyasa acik kalsın gece isterse on kere carpilsin.

Valla bıktık la 10 ayda emek emek sermayeyi bir günde yediler.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

4. aynen katılıyorum 7/24 açık olsun ne yapıyorsa yapsın, teorik olarak kazanma imkanı varsa bir şekilde halledilir, ama gaplerde yapacak bir şey olmuyor piyasa kapalıyken açılana kadar şöylemi böylemi olacak atıp tutuyoruz, 24 saat açık olsun sistem dahilinde kazanacaksak kazanırız, çarpılacaksak çarpılırız .. ANINDA GÖRÜNTÜ olur.

5.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Piyasa bin full acik olması her halükarda lehimize.

2 yıldır bıktık bu gaplerden onlar benden bikmadi.

Yapı doğru bilse bile sistemler SAT oku yanincaya kadar ortada kar kalmıyor.

Ters girdiyseniz tepkiye tepki verinceye kadar çift yönlü zarar.

En mantiklisi piyasa acik kalsın gece isterse on kere carpilsin.

Valla bıktık la 10 ayda emek emek sermayeyi bir günde yediler.
     Alıntı Originally Posted by NUTCRACKER Yazıyı Oku
    aynen katılıyorum 7/24 açık olsun ne yapıyorsa yapsın, teorik olarak kazanma imkanı varsa bir şekilde halledilir, ama gaplerde yapacak bir şey olmuyor piyasa kapalıyken açılana kadar şöylemi böylemi olacak atıp tutuyoruz, 24 saat açık olsun sistem dahilinde kazanacaksak kazanırız, çarpılacaksak çarpılırız .. ANINDA GÖRÜNTÜ olur.
    erhan hocam, yanlis anlamazsan, 10 aylik kari tek trade de iade edilen bir yapi cok tehlikeli. bunun gapla alakasi yok bence. kaldi ki bu gap 10 yillik sure icinde olusan diger gaplardan da farkli degil. bana kalirsa kaldiraci cok yuksek tutuyorsun. bir dost olarak soyluyorum bunu. hele geceye ve haftasonuna kalan trade . en kotu ihtimal gerceklesirse bu zarari karsilayabilir miyim diye dusunmek gerekir. belirsiz bir gelecege zar atiyoruz sonuc olarak biz. ben 2011 ya da 2012 de artik yuzde 8 lik bi gap oldugunu gordum. sistem orada max dd yapmis. yani en kotuyu beklemek gerekir. olmaz olmayacak diye birsey yok. umarim bi an once zarari telafi edersin ki bu forumun en azimli kisisisin diyebilirim.

aksamlari olan piyasanin ise tumuyle sistemci ve teknikci avina donusecegi icin sig piyasamizda sistemcilere zararli olacagini dusunuyorum. ha aksam trade etme gibi yapilar elbet kruulabilir ama su ankinden daha zor bir piyasa olacagindan eminim.
    bang bang you shot me down..

6.  Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    erhan hocam, yanlis anlamazsan, 10 aylik kari tek trade de iade edilen bir yapi cok tehlikeli. bunun gapla alakasi yok bence. kaldi ki bu gap 10 yillik sure icinde olusan diger gaplardan da farkli degil. bana kalirsa kaldiraci cok yuksek tutuyorsun. bir dost olarak soyluyorum bunu. hele geceye ve haftasonuna kalan trade . en kotu ihtimal gerceklesirse bu zarari karsilayabilir miyim diye dusunmek gerekir. belirsiz bir gelecege zar atiyoruz sonuc olarak biz. ben 2011 ya da 2012 de artik yuzde 8 lik bi gap oldugunu gordum. sistem orada max dd yapmis. yani en kotuyu beklemek gerekir. olmaz olmayacak diye birsey yok. umarim bi an once zarari telafi edersin ki bu forumun en azimli kisisisin diyebilirim.

aksamlari olan piyasanin ise tumuyle sistemci ve teknikci avina donusecegi icin sig piyasamizda sistemcilere zararli olacagini dusunuyorum. ha aksam trade etme gibi yapilar elbet kruulabilir ama su ankinden daha zor bir piyasa olacagindan eminim.
    seykota gibi traderlar tek bi trade de yuzde 1 ya da 2 nin uzerinde pozisyon acilmamasini gerektigini soylemekteler. yuzde 2 yi cok buluyorlar.
    bang bang you shot me down..

7. Forex bile 7/24 degilki bizim hacimsiz bist devamli işlem görsün , yeni düzenleme olsada hafta sonu riski devam edecek , zaten büyük gaplarin çogunlu hafta sonu olaylari ve aciklamalariyla oluyor

Bence Küçük gaplarda genelde birbirini telafi ediyordur.

Forex de düşük kaldiraç ve kazançli işlemler yapan arkadaşlarim hep gece oluşan spreed farklarindan paralarini sifirladilar

Ben devamli müzayede işlemlerine sıcak bakmiyorum

8. Sistemin tek riski gaple gelen kayıptı.

Geçmiş testlerde bunu görmüştük.

Olabilecek en kotu senaryo oldu yani.

Bu sistemin maxdd problemi yok. Batmak için 60 bin maxdd bile batmiyorsun ama üst üste 2 GAP yersen 0 larsin

Bizim sistemin kar eğrisinin dalga boyu en büyük tusunaminin 2 kati bu sistem bu sene gördüğü en kotu seviyedeki sermayeyi

Ornegin 3000 TL dek 18000 TL yi gördü.

Yaklaşık 4 ayda

Dalgalanmalar çok fazla riski severim. Denemeye devam.

Beni yakan sistem değil manüel kaybının olmasi

Sayfa 132/189 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •