Sayfa 132/1002 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Negatif Enerji, Yuce Yaradan'in rahmetini durduran, engelleyen bir enerjidir.

Yuce Yaradan'in, cok degerli kullarina en buyuk rahmeti, surekli olarak gonderdigi tesirlerdir.

O nedenle Euzu-Besmele cekmek, bu tesirlerin surekliligini saglar.

2. Sözcü TV de konuşan Ekonomist Nedim Türkmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan ın emekli maaş zamlarına eklemede bulunacağını söyleyerek oran ve tarih verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan üstünü tamamlayacaktır diyen Türken, şunları aktardı:

Emekliler şu an için yüzde 37,56 zam alacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan üstünü tamamlayacaktır ancak Şubat ayında tamamlayacak. Yasa çıkması gerekiyor. Şubat ayının ortasına doğru burada bir düzenleme ile refah payıyla bunun yüzde 50 ye tamamlayacağını söyleyebiliriz.

https://www.karar.com/ekonomi-haberl...m-icin-1824674

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,525
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sözcü TV de konuşan Ekonomist Nedim Türkmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan ın emekli maaş zamlarına eklemede bulunacağını söyleyerek oran ve tarih verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan üstünü tamamlayacaktır diyen Türken, şunları aktardı:

Emekliler şu an için yüzde 37,56 zam alacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan üstünü tamamlayacaktır ancak Şubat ayında tamamlayacak. Yasa çıkması gerekiyor. Şubat ayının ortasına doğru burada bir düzenleme ile refah payıyla bunun yüzde 50 ye tamamlayacağını söyleyebiliriz.

Tabii,tabi ona bağlı saftirik halkı nasıl uyutacak,nasıl olsa balık hafızalı millet anında verileni unutur hesabında olduğu için seçime yakın vereyimde beni görsünler misali ...%100 verse ne olacak yine kurtarmaz bu piyasada,gerçek enflasyon olmuş 100'ün üstünde,bize ne kasayı soyup soğana çevirdiği,bu onun suçu,bulup buluştursun versin,Türk halkını yönetmek kolay değil,guya ülkeye abuk,sabuk bedevi vs sokarak halkımızı asimile etmeye çalışıyor,yedirmezler bu toprağın gerçek sahipleri bunu,zaten geberik olmuş,çünkü bu toprağın laneti ona bulaşmış,ebedi süründürür,tabiki o sürünürken insanlarımızda sürünüyor,taki gerçek liderini bulana kadar,bulduğu an yok olacaklar,bunu bildiklerinden yok olmamaya çalışıyorlar,su akar yolunu bulur sistemden kaçış yoktur bu kesindir.

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    ..taki gerçek liderini bulana kadar,bulduğu an yok olacaklar,bunu bildiklerinden yok olmamaya çalışıyorlar,su akar yolunu bulur sistemden kaçış yoktur bu kesindir.
    Burada anlatiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=LN6D...yBuharal%C4%B1

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sözcü TV de konuşan Ekonomist Nedim Türkmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan ın emekli maaş zamlarına eklemede bulunacağını söyleyerek oran ve tarih verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan üstünü tamamlayacaktır diyen Türken, şunları aktardı:

Reis işini biliyor valla

Memur emeklisinden oyu alacak %50 verdi

Sinirli, kırgın %37.5 alan emekliyede tam seçim öncesi verecek zammı

O sevinçle onlarında oyunu alacak

Reis bu halkı iyi tanıyor.

Şimdiden %50’ye tamamlasa halk unutur seçime kadar.

6.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Reis işini biliyor valla

Memur emeklisinden oyu alacak %50 verdi

Sinirli, kırgın %37.5 alan emekliyede tam seçim öncesi verecek zammı

O sevinçle onlarında oyunu alacak

Reis bu halkı iyi tanıyor.

Şimdiden %50’ye tamamlasa halk unutur seçime kadar.
    Çok ilginç bu olursa bir de yılbaşından birikmiş zamla fark alan emekli son sürat Tak partisini seçimde zafere taşır.

Olur mu olur
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Arda Turan, 19 Aralık 2022’de Umre’deyken Seçil Erzan’a verdiği paranın akıbetini soruyor. Erzan 22 Aralık’ta yolladığı mesajında paranın hazır olduğunu, Arda Turan’dan kendisine birisini yönlendirmesini istiyor. Arda Turan’ın yanıtı, “Allah’ım sana geliyorum. Annene Kâbe ile Medine kokusu aldırıyorum. Onları koklat” oluyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Arda Turan, 19 Aralık 2022’de Umre’deyken Seçil Erzan’a verdiÄŸi paranın akıbetini soruyor. Erzan 22 Aralık’ta yolladığı mesajında paranın hazır olduÄŸunu, Arda Turan’dan kendisine birisini yönlendirmesini istiyor. Arda Turan’ın yanıtı, “Allah’ım sana geliyorum. Annene Kâbe ile Medine kokusu aldırıyorum. Onları koklat” oluyor.
    Kendi parasını geri alabildiğine seviniyor yani.

Sayfa 132/1002 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •