Onemli Gunler Banner
Sayfa 132/218 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon
Arama sonucu : 1743 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: Entegral Haber Ajansi

1. Kuzu hocam, sana nisan ayinin ortalarinda gonderdigim huberi yayinleyem mi be ya?

Nerdeyse 2 ay oldu, huber koktu...

2. Abi, türkü sevebilirsin, bar da sevebilirsin...Emme bu ikisini birlestirip, türkübar yaparsan, bela olursun insaniyet medaniyetinin basina...

3. http://www.gazeteekonomi.com/m/?id=399746

"Anadolu Ajansı bir haber fabrikasıdır.
    Bugün Türkiye'de ulusal gazetelerde yayımlanan fotoğrafların yüzde 63'ü, haberlerin ise yüzde 40'ı AA'nın haber ve fotoğraflarından oluşuyor.
    Fafrika ulduguna gore huber uretiyor bunnar. Bu adam ne ddigini biliyor mu acaba?

4. A HABER MEDYA @GercekAHaber
    ·
    26 Nis

Erdoğan, bu sefer Ateistlere yüklendi!
    -Yahu siz, en son Allah rızası için ne yaptınız? Önce onu bir söyleyin!
    Ateyiz degilim emme ateyizden beterin, Tayyip agam...

En son "çakal erik suyu" içtin...Zirp irakisi oluyor. Yaninda da beyin yedim. Porsiyonuna 40 kayme yaziyorlar...

5. http://araznews.org/tr/?p=1502

Büyük bir çoğunluğunu Güney Azerbaycan Türklerinin oluşturduğu Urmiye de yapılan seçim sonucunda 4 Kürt’ün Kent Meclisi’ne seçildiği ortaya çıktı.
    Ben buraya gittim abi...Burada Kurtler var emme 11 kisilik meclise 4 kisi sokacak gadder degil...Acaba bunu Iran yonetimi mi yapiyor yogusam Turkler mi yapiyor? Ayvagubekli acayip sinyaller almaktadir.

6. Ayvacığım bir yemek molası verdim..
    Baktım yüzünde güller açıyor..
    Adamın jöleli yüzüne gülmüş biraz..
    Tez elden kurtar kendini, tuzak kuruyor tuzak.. pis dalacak..

7.  Alıntı Originally Posted by Uyvar41 Yazıyı Oku
    Ayvacığım bir yemek molası verdim..
    Baktım yüzünde güller açıyor..
    Adamın jöleli yüzüne gülmüş biraz..
    Tez elden kurtar kendini, tuzak kuruyor tuzak.. pis dalacak..
    Nasil gurtarem abi? Ya o batacak, ya ben batacam, ikisinin ortasi yok. O batti bile, sen goremiyon...

8. Bugün st 10.53 de gerçek zamanlı çevrim içi bu değerli trade'inizi paylaştınız ve seans bitiminde Vobyvade kademe şaşmadan burdan kapattı(gerçi uzlaşma bir kademe alttan oldu .
    Bak hoca dun yazdi. Orada ciddi mal cikisi oldu. Orasi tepe, artik oraya yaklasmaz, mali orada kerizlerin eline verdi. Sincik desteklerde vere vere asagi gidecek. Daha bir kontratimi bile kaybetmedim. Kroyum emme para bende...

Sayfa 132/218 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •