Sayfa 133/984 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon
Arama sonucu : 7866 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by Dıamond Yazıyı Oku
    Benim analizime görede hafta ortası düzeltmenin bitmesi yönünde, yukarı hedef sizin düşük kalmış 1.60 üstü hacimli geçilirse 1.90 üstü fiyatlar hedefim,kişisel görüşüm tavsiye değildir.

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evt bu dediğiniz de olacaktır ama kesinlikle bu hafta değil. Belki 1, 60 üstünü haftaya ancak görebiliriz. Ytd

Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Evt bu dediğiniz de olacaktır ama kesinlikle bu hafta değil. Belki 1, 60 üstünü haftaya ancak görebiliriz. Ytd
    Bu hafta olacak diye bir tezim yok,görüşüm düzeltmenin bitmesi yönünde.

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yol açık Yola çık.

3. Kırılımlı Bey , rotadan çıktık mı? Yabancı oranlarında geçen haftaya göre çok ciddi düşüş gözüküyor. Çıkış trendi devam ediyor mu önemli destek dirençler ve değerli yorumlarınızla son bir durum değerlendirmesi yapabilir misiniz

13 ekim de %13,20 düşüşten ve 1.38 kapanış fiyatından sonra 7 iş günü geçti. iyimserlikten öteye gitmeyen toparlanma beklentisi yerini bu içinde bulunduğumuz fiyatlara alıştırıldığımızı hissettiriyor bana, şahsi düşüncem daha altlardaki rakamlara hazır olmamız yönündedir endeksin negatif yöndeki hareketini dört gözle bekliyor vatandaş, endeksin 109 bin hareketine ayak uydurmaması bu düşüncemle örtüşüyor

Bu akşamki kapanışa bakarım

Alıntı Originally Posted by KIRIMLI Yazıyı Oku
    Hiçbir hisse durmadan artmayacağı gibi durmadan da düşmez.
    Büyük direnç kırılana kadar, rotayı izlemeye devam.
    Salı akşamı rotada mıyız? rotadan cıktık mı? belli olur.
    O zamana kadar kuyruğu dik tutarım....

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Alıntı Originally Posted by KIRIMLI Yazıyı Oku
    Bu akşamki kapanışa bakarım
    Mir'im totoşun keyfi gelecek de göreceğiz

7. günlük grafikte 1.38 üstü kapanış yaptığında al vermiş olur bana göre ve hareket beklenebilir
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

8. Dohol de hareket burayi da surukler....

Sayfa 133/984 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •