Sayfa 133/465 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 3715 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    İki gündür satıcı olan bofa bugün alıcı olmuş, inşallah geleneğine uyup da yarın satmaz.
    Geleneğini yine bozmadı bofa , satışıyla hisseyi indirdi yine.Genel kurul sonucunda da supriz yok. 15 kuruş temettü onaylanmış 5.5.21 tarihinde verilecekmiş. Ay sonuna doğru bir de Man denge çubuğu hattı haberi gelir herhalde... süzülmeye devam eder artık.

2.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Geleneğini yine bozmadı bofa , satışıyla hisseyi indirdi yine.Genel kurul sonucunda da supriz yok. 15 kuruş temettü onaylanmış 5.5.21 tarihinde verilecekmiş. Ay sonuna doğru bir de Man denge çubuğu hattı haberi gelir herhalde... süzülmeye devam eder artık.
    Üçün biri demişler yani.

3.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Üçün biri demişler yani.
    🙂 3 ün 1 i olsa yine iyi.Yaklasik 10 un 1 i olmuş sanki...

bir süredir cemts taşımıyorum.. 17.01 yükselişinede bende sahaya girecektim ama deplasman maçları çok yoğun olduğu için gerekli ilgiyi gösteremedim.. ama malsız çulsuz olsamda buraya yazmaya devam edeceğim..

1 ve 11 no ( kare ile belirledığım ) alan dışına çıkarak yön bulacak.. aşağıdakı kırmızı 10 no 15.71 en iyi alım noktası..
    sıkıysa oralara gel....

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Çemtaş Yönetim Kurulu Başkanlığına İsmail Tarman getirildi.
    Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:
    "Yönetim Kurulumuzun 17.03.2021 tarih ve 2021 / 18 no'lu toplantısında
    Yönetim Kurulu Başkanlığına Sayın İsmail TARMAN'ın,
    Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine Sayın Hidayet Nalan TÜZEL'in seçilmelerine oy birliği ile karar verilmiştir. "

6. Faiz artışı #Cemts 'ı nasıl etkiler?
    Otomotiv sektörünü biraz olumsuz etkileyebilir. Ancak #Cemts sadece otomotiv sektörüne hizmet vermiyor. Birde hisse çok primli değil diye düşünüyorum

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cari SPK mevzuatı çerçevesinde, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

bugün - açıp + ya geçti. uzun vadede erbosu geçeceğini düşünüyorum.

Cuma dolar kapanış 7.21 pazartesi dolar 8.36... yazacak yorumlanacak bir şek kaldı mı ?..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 133/465 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •