Sayfa 133/339 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. 169 geçilirse direnç falan kalmıyor. Son fibo 169.90 lar. Gerisi uzay boşluğu istediği yere gidebilir

2. twiteeri bu sabah biraz gezdim...emin şimşekin geçmişte attığı twitleri gördüm...geçmişte yenilenebilir enerjiye çok değer verdiğini gördüm...türkiyenin cari acığının kapatılmasında yenilenebilir enerjinin büyük bir rol oynayabileceğine dair açıklamalarını okudum...eğer emin şimşek geçmişte düşündüklerini bu gün de uygularsa ?? yenilenebilir enerji sektörü bu yeni dönemde de çoşar...yenilenebilir enerji hızla fosil yakıtların yerine ikame edilebilir...emin şimşek sektör için büyük şans...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    twiteeri bu sabah biraz gezdim...emin şimşekin geçmişte attığı twitleri gördüm...geçmişte yenilenebilir enerjiye çok değer verdiğini gördüm...türkiyenin cari acığının kapatılmasında yenilenebilir enerjinin büyük bir rol oynayabileceğine dair açıklamalarını okudum...eğer emin şimşek geçmişte düşündüklerini bu gün de uygularsa ?? yenilenebilir enerji sektörü bu yeni dönemde de çoşar...yenilenebilir enerji hızla fosil yakıtların yerine ikame edilebilir...emin şimşek sektör için büyük şans...
    Cari açığın kapatılmasının tek yolu tarım ve yenilenebilir enerjiden geçiyor. Başka yolu yok.

4. 160 lardan kurtuluyoruz.. şu dakikada 172,50 deyiz... durmak yok yola devam...emin şimşek ile sektörün beklentileri daha da arttı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    Cari açığın kapatılmasının tek yolu tarım ve yenilenebilir enerjiden geçiyor. Başka yolu yok.
    türkiyenin yumuşak karnı ve cari açığın %80 inin nedeni petrol ve doğal gaz gibi fosil yakıtlar idi...bol güneşi olan bir ülkeyiz...bu enerji açığını yapacağımız güçlü yatırımlar ile yenilenebilir enerji kaynakları ile kapatabiliriz...konjöktür bazen değiştiğinde hiç umulmadık şeyler oluyor...türkiye bir taş ile bir kaç kuş vuracak bu konjöktür değişimi ile...

6. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    türkiyenin yumuşak karnı ve cari açığın %80 inin nedeni petrol ve doğal gaz gibi fosil yakıtlar idi...bol güneşi olan bir ülkeyiz...bu enerji açığını yapacağımız güçlü yatırımlar ile yenilenebilir enerji kaynakları ile kapatabiliriz...konjöktür bazen değiştiğinde hiç umulmadık şeyler oluyor...türkiye bir taş ile bir kaç kuş vuracak bu konjöktür değişimi ile...
    Kekocum demek burdasin, Gesandan kayboldun gittin,

bende aranizdayim, biraz ustten maliyetlendik ama olsun, burda oldugunu bilsem , coktan alisimi yapardim ,

dostum butun bu yenilenebilir enerji sirketleri , bakir gibi cam gibi hammadeyi nerden aliyor
    Sarkuysan
    SISE icin bunlar buyuk firsat degilmidir ?
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

8.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Kekocum demek burdasin, Gesandan kayboldun gittin,

bende aranizdayim, biraz ustten maliyetlendik ama olsun, burda oldugunu bilsem , coktan alisimi yapardim ,

dostum butun bu yenilenebilir enerji sirketleri , bakir gibi cam gibi hammadeyi nerden aliyor
    Sarkuysan
    SISE icin bunlar buyuk firsat degilmidir ?
    onlar için de elbette olumlu...ama o maddeler bir ges santralinde maliyetlerin çok az bir kısmını kapsiyor...asıl kar panel yapanda ve bunu monte edende...bu işlerin ihalesini alanlar da güzel kar yapıyor...

geçmişte gesandan güzel kar yaptık...nasibimiz kadar faydalandık...şimdilik de sermayemin bir kısmı ile buradayım...bakalım nasibimizde neler olacak ?? sabırla bekliyoruz...

Sayfa 133/339 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •