Onemli Gunler Banner
Sayfa 133/1003 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Bence dolar uzun sure sabit kalacak.buralarda duracak.hafif hafif satarak....

2. Ptesi doları salmaları lazım ihracatrçı ağılıyor Nabati abim söz verdi

ytd

3. Bu foruma artık yazı yazmayacağımı belirtmiştim ve seçim günü bir istisna yapayım istedim .

Ben artık üçüncü derece akrabasını dahi tanıyamayan , desteksiz koltuğa girilmeden yürüyemeyen merdiven inip çıkamayan .

Canlı yayında uyuyakalan veya altına kaçırdığı söylenen bir liderle 5 yıl daha yönetilmek istemiyorum .

Umarım herkesin beğeneceği ekonomik olarak iyi geleceği bir lider gelir ben onun için oy kullanıyorum daha iyi yönetilebilmesi her alanda insan için çok önemli en azından benim için öyle

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    https://twitter.com/AvBasaslan/statu...985537/photo/1

Müslüman yalan söyler, iftira atar mı ?
    inananlar çok iyi bilirlerki, yalan ve iftira atanların kabir hayatı çok şiddetli gececektir.

5.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    salonda hocalar artık araç satarken dolar bazlı kar hesablma yaptıgını söledi,çok ilğinç geldi,geçende okulda kredilerin durdugunu seçimden sonraya kaldıgını söyledi vatandaş,
    napıcan peki dediğimde 20,küsür dedi canlı bulmuş alacam dedi,yani demem oki bu dolara bi ğözükecek var,bendede var fiziki sarıkızda,,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Deprem ,eyt ,seçim vaatlerinin üzerine hafif hafif günlük 2 milyar satacak doların varsa yatay gider . Doları olanlar zarar eder. Bu yüzden elindeki bütün dolarları bana satabilirsin ama fiziki isterim . Bu iyiliğimi de unutma..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
    Yumuşak geçiş mi olacak, yoksa otobanda son sürat crash devam mı edecek bakalım. Saat 18.30 gibi belli olur.
    Kim kazansa süpriz olmaz. Kaybeden taraf iktidar olursa, partide cümbüş çıkar, parti fln kalmaz, itiraflar, kasetler, eski defterler, birbirini suçlamalar, muhalefet olursa şenlik çıkar, iktidar kdr olmasada
    Yalnız yüce divan(istiklal mahkemelerinde)da yargılanmaları gereken bazılarına dokunulamayacak olması çok can sıkıcı.
    Another day in paradise

8. Günlük 300 milyon dolar dış ticaret açığı olan ülkede Körfez paralarının bile 1 haftalık ömrü var.
    Mayıs ayında eğer yurtdışına altın satışı olmadı ise gene dış ticarette açık olacak en az 6-7 milyar dolar.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Sayfa 133/1003 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •