Sayfa 134/344 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon
Arama sonucu : 2749 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

2.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Walla ben ilaç tüketiminin düştüğünü düşünüyorum. Hiçbir şirket aradığınızda işler kötü demez. Oturduğum sitede 4-5 tane eczacı var. Onlarla görüştüğümde de satışların düştüğünü kronik hastaları arayarak raporlarının uzatıldığını söylüyoruz dediler. Bu şekilde telafi etmeye çalışıyorlarmış. Mesela kendime bakarsam da normalde Mart-Nisan ayında çocuklar için 2-3 kere ilaç alırdım bu sene almadım. Evde kalınca soğuk algınlığı vs. olmuyor. Oram buram ağrıyor diye insanlar hastanelere gitmeyi bıraktı.

Ama tabi ki bilançolar açıklanınca göreceğiz. İlk çeyrek değil ama ikinci çeyrek yansıması olacaktır. Selec önceden bilançosuna göre ucuzdu ama şu anda ucuz diyemiyorum. Üretim yapan bir firma olmadığı için hep düşük fiyatlanıyor. Önceki yorumlarım vardır burda.
    Sayın Yarımada,ben genel olarak konuşmuştum.Eczane işlerini bilemem.Ancak; virus nedeniyle binlerce insan hastane de yatıyor ve tedavi görüyor.Belki bu yüzden ilaç satışları artmış olabilir....

3.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Sayın Yarımada,ben genel olarak konuşmuştum.Eczane işlerini bilemem.Ancak; virus nedeniyle binlerce insan hastane de yatıyor ve tedavi görüyor.Belki bu yüzden ilaç satışları artmış olabilir....
    Onlar solunum cihazıyla tedavi oluyor,ilac la tedavi yok ,daha ilac üretilmedi..

4.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Onlara Çin'den getirilen ve sanırım sıtma ile Aids tedavisinde kullanılan ilaç veriliyor. Hesap çok basit şu an özel hastaneler kan ağlıyor kimse doktora gitmiyor. Dolayısı ile ilaç satışı azaldı. Dediğim gibi tek artış vitamin grubunda olmuştur.

5. Bilanço tahmini olan varmı!!

6. Farkındamısınız o hep bilanço doneminde rapor
    Çıkaranlardan ses seda yok .

7.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Farkındamısınız o hep bilanço doneminde rapor
    Çıkaranlardan ses seda yok .
    İş yatırım ilk çeyrekte 205 milyon kar tahmininde bulunmuş. Geçen seneden düşük galiba.

8. Corona tedavileri ilacla yapiliyor.Antibiyotik ve sıtma ilacı kullaniliyor.

Sayfa 134/344 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •