Sayfa 134/1043 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Sn.celik comak,

Paylaşımlarınız için teşekkür ederim. OZKGY hissesi için sisteminiz ne gösteriyor acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    aygaz halen takibimde bu hissede beklentim yüksek hedef vermiyeyim nazar değiyorytd
    Hocam merhaba! Kısa ve orta/uzun vadeli hisse önerilerinizi aktarabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim!

3.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Ostim gayrimenkul şirketi değil mi kira falan alan veya satan?Sağlık sektörüne nasıl adım atabilir? Parası var mı?

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ostim endrustriyel yatırımlar yapan bir şirkettir. Genelde ostim bölgesinde sanayi, finans ve emlak danışmanlığı yapar. Şirket iştiraklerinde aliminyum enjeksiyon , enerji ve trafo , kobi sanayi ağları, yağ, termal, iş makinası, savunma sektörü gibi onlarca yatırım yapan ve bunlara danışmanlık yapan . Super teknoloji şirketidir...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. SEKUR 4.83 dip kanala dogru ilerliyor. YTD

5. Herkese selamlar.Sokm hissesinde Tobo oluştuğu söyleniyor. Rica etsem teknik bakabilecek bir üstad teknik olarak yorumlayabilir mi?
    Teşekkürler.

6.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Sn.celik comak,

Paylaşımlarınız için teşekkür ederim. OZKGY hissesi için sisteminiz ne gösteriyor acaba?
    sistem sat posizyonunda 2.50 2.52. 2.58 drenç 2.58 üstü şahlanır ytd

7.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Ostim endrustriyel yatırımlar yapan bir şirkettir. Genelde ostim bölgesinde sanayi, finans ve emlak danışmanlığı yapar. Şirket iştiraklerinde aliminyum enjeksiyon , enerji ve trafo , kobi sanayi ağları, yağ, termal, iş makinası, savunma sektörü gibi onlarca yatırım yapan ve bunlara danışmanlık yapan . Super teknoloji şirketidir...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Girişim şirketi gibi. Hayırlısı bakım. Teşekkürler.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by dikyoptera Yazıyı Oku
    Hocam merhaba! Kısa ve orta/uzun vadeli hisse önerilerinizi aktarabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim!
    Hocam, kısadan daha ziyade asgari 2,3 yıl unutulacak hisse önerebilir misiniz? Bu arada kesinlikle iltifat olarak almamanız dileğiyle, açık yüreklilikle söylemek isterim ki: siz ve Madam Despina (rumuzlu) hoca piyasada üstad ve otorite diye geçinen elemanlara külahını ters giydirir!

Sayfa 134/1043 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •