Sayfa 135/341 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Vohonobohoh

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Vohonobohoh

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Abi ozgyo ekran atar mısın

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Abi ozgyo ekran atar mısın

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nihayet seninle alyağ ve ozgyo da karşılaştık

Aldığım hisseyi çökertmekle meşhurumdur...Ozgyo 'yu 2 lerden aldım 1 lere indirdim,tek fiyat olmuştur. Alyağı 1 lerden aldık,50 kuruşlara ve gözaltına aldırdık,,,daha ne olsun,diğerlerini saymayayım

5. Aksama ak gt. Kara gt. Belli olurmu batik kardes🤣 gulsekmi aglasakmi saskinis

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Aksama ak gt. Kara gt. Belli olurmu batik kardes🤣 gulsekmi aglasakmi saskinis

Bugün çok zor ve dost...yarın belki taban olmaz da tabanı zaten,tahminimce 48 kuruştur.50 yi gösterirler diye düşünüyorum...tabii bu benim düşüncem...bakarsın ,ertesi günkü 40 kuruşu da gösterirler...bizim ky çok panikçidir genelde...hayırlısı...genelde tahminlerimde çok yanılmışımdır.yoksa 22 yılda 2 milyon TL nasıl batar değil mi???

7. Umarim daha asagi gitmez bi dolap donmuyosa alima yazilan 4m civari bi okadarda satim var ya yerinde kalir yada asa keseryarinda kendini gosterir. Buralardan donerse iyi olur. Kitapsiz sirket bi haber teberde vermiyo kap a isimiz dinsizlerin elinde kaldi Allah yardimcimiz olsun insallah

8. patronun niyeti malı toplamak ise ve şuan alış için girildiği görülen 4 milyonluk emri patron kağıdına sahip çıkmak için yazdı ise on emri bu satte yazmaz. satacaklar bu saatte o kadar alış emri görünce satmaktan vazgeçip iptal edebilirler. adamın niyeti şatışa yazılan milyon lotları kapmak ise akşam seansında son anda siler süpürür. benim bu pazardaki tecrübesiz ve acemi düşüncem bu yazılan alış emirlerinin de sabah olduğu gibi son anda iptal edilebileceği yönde

Sayfa 135/341 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •