Sayfa 135/200 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Muhteberu, İeyho nun sahipleri; Rıza ,kardeşi ve yeğeni. İstersen kap bak.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. Aynen tütün iyi değil yakında çift elma gelecek , burada takılan birisinin inwesting forumda işi olmaz bence orası çöp
    twitter da çöp ama investing kadar değil
    söylediğiniz haberleri inanın şimdi duydum.
    Niğde de iki yıl önce veya tam hatırlamıyorum tar,hleri , sürekli alım haberi geliyordu ama kimse konuşmuyordu sessizdi anti parantez- aman sakın buda o fiyatlara gidecek yorumu çıkarmayın.
    Geçen ayki alım haberlerinden sonra aklıma yaşadığım geçmiş tecrübe geldi..
    Bu hisseyi tam tanımıyorum sizden bilgi istedik , ne içtiğimi sordun
    Duyum falan yok yani ..
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

3.  Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Aynen tütün iyi değil yakında çift elma gelecek , burada takılan birisinin inwesting forumda işi olmaz bence orası çöp
    twitter da çöp ama investing kadar değil
    söylediğiniz haberleri inanın şimdi duydum.
    Niğde de iki yıl önce veya tam hatırlamıyorum tar,hleri , sürekli alım haberi geliyordu ama kimse konuşmuyordu sessizdi anti parantez- aman sakın buda o fiyatlara gidecek yorumu çıkarmayın.
    Geçen ayki alım haberlerinden sonra aklıma yaşadığım geçmiş tecrübe geldi..
    Nibasın toplam lot miktarı 54 milyon. halka açıklığı 9.59 dur buda piyasada alınan satılan lot miktarı 5.178 lot. 6.155 m. da karı var.lot az olunca taşıması kolay oluyor. İeyho devasa büyük şirket, 543 milyon hissesi var halka açıklığı%99.52 nerdeyse tamamı. kim taşır bu şirketide kapalı kapalı gidecek.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Muhteberu, şirket o fiyatları gördüğünde daha meteks, isyho ve usaş ile birlesmemisti. O vakit sanirsam 26 yada 46 mılyon lot hisse idi. Şimdi 543 milyon hisse. Üstelik 320 mılyon geçmiş dönem zararları var. Şirketin defter degeride 0.44 kuruş. Sence nasıl gelir 7 liraya. Varmı tanıdığın hoca okutalim yada okus pokus yapalım. Ytd
    Realiter,işte tam bu noktadaki sergilediğin davranış ve tepki biçimini anlamakta güçlük çekiyorum 10 yıldır bu tahtada zararına bekleyen bir mağdur yatırımcı senin gibimi hisseyi kötüler moka sokar çıkarır umutsuzluk dağıtır yoksa daha naif tavır ve davranış gösterip inşallah güzel günleri görürürüz de zararlarımızı gideriririzmi der..Vesselam..

5.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Realiter,işte tam bu noktadaki sergilediğin davranış ve tepki biçimini anlamakta güçlük çekiyorum 10 yıldır bu tahtada zararına bekleyen bir mağdur yatırımcı senin gibimi hisseyi kötüler moka sokar çıkarır umutsuzluk dağıtır yoksa daha naif tavır ve davranış gösterip inşallah güzel günleri görürürüz de zararlarımızı gideriririzmi der..Vesselam..
    Jean Valjean, Ben kendimi kurtarmak adına bir başkalarını yakmak istemem. Burada ne insanlar gördüm. çocuğunun ameliyat parasını yatıranı, dügün parasını yatıranıda ve çocugunun eğitim parasını yatıranıda gördüm.
    Şimdi kendi paramı kurtarma pahasına , bu insanlara yalan söylememi istiyorsunuz. Sanmam böyle iyi.
    daha önceleride söyledim. Rıza benim paramı *** etti,benim para moka düştü . Birde on yıllık enflasyon. Jean ben vaz geçtim artık, bir lot satmam bir lot almam. yalanda söylemem.Beni sus. turmak için bir sürü şey yaptılar. bana Rıza diyende oldu, Rıza'nın adamı diyende oldu. Ben kim olduğumu biliyorum. bildiğim doğru yoldan başka bir şeye takılmıyorum. ytd

6. Invest teki dalavereyi buraya taşımayalım lütfen arkadaşlar.ieyho sütten çıkmış ak kaşık değil bunu bist i bilen hemen herkes bilir .Isiklar ambalajkende şimdiki gibi alçak nefissiz spek bir kagitti.Diyeceksinizki şimdi madem bu kadar kötü kağıt senin ne işin var.Evet benim burda olma sebebim borsadaki ucuz sayılabilecek bakın ucuz demiyorum dikkatinizi cımbızla çekerim ucuz sayılabilecek 3 5 kağıttan biri olduğu için buradayım. Kâğıt sahipsiz değil sahipli elbette ama kolay lokma hiç değil.Burada realite nin mantığıyla bekleyen tabi 10 yıl değil kazanır diye düşünüyorum sebebi ise ucuz sayıldığı için.kendimce.Ipin ucu ..icin elinde ne tarafa çekerse o tarafa gidecek yani zar atsak şansımız yarı yarıya fakat suda bir gerçek ıeyho kâr açıkladığı tarihte öyle kolay kolay denk gelinecek bir hadise değil belkide yatırımcıları ni şaşırtacaktır kim bilebilir.Umut fakirin ekmeğidir felsefesiyle her düşüşü alım fırsatı belleyip kafamdaki hedefe kadar buradayım. Bu arada kafamdaki hedef öyle piyasadaki kadar absürt rakamlar değil.insallah Allahın izniyle bu rakamlara gelirde bizimde hayalllerimizdeki planları yerine getiririz.

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir.....

7. Bu arada bir cisim yaklaşıyor gibi 😇

8. Okyanusundaki tüm balinaları davet ediyorum buyrun gelin lütfen sizleri çok iyi agirliyacagimizdan emin olabilirsiniz. 😇😇

Sayfa 135/200 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •