Sayfa 135/1001 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Sağlık bakanı : Sağlık personelimizin içinde de sayı söylemeyeceğim ama pozitif vakalar var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sağlık bakanı : Hızlı kitlerle ilgili hiç bir vatandaşımızdan ücret almadık almayacağız alanlarada izin vermeyeceğiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Cafe Trend&amp;Trade - III

Sağlık Bakanı : Van’da vakalarımız var ama 10’un üzerinde degil . Pozitif Vakaların neredeyse tüm Türkiye’de bulunduğunu söyleyebilirim

Sağlık bakanı : İlk başta vakalar yurt dışı kaynaklıydı ama artık yurt dışı temaslinin temaslisinda da görülmeye başladı .

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Sabiha Gökçen Havalimanı'nda 3 kişinin ölümü 180 kişinin yaralanmasına neden olan uçağın kaptan pilotu Mahmut Arslan'ın tahliyesine yaptığı itiraz reddedildi.

İtalya'da yeni tip koronavirüsten ölenlerin sayısı son 24 saatte 601 artarak, 6 bin 77'ye yükseldi

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 135/1001 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •