Sayfa 135/419 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 3348 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Hiç istemem ama dolar da Gsdho’ya biraz destek verecek gibi. Bugün iki seçenek olsa, Gsdho 1 milyar TL üstü mü 1 milyar TL altı mı kar yapar diye paramı 1 milyar TL üstüne yatırırım. Yani bu hissede yaşananlar artık saçmalık boyutuna geçti. Önce saçma sapan yerlerden mal sattılar, dolar çok düşecekmiş, navlunlardaki mevsimsel düşüş aslında normalleşmeymiş muhabbetine. Şimdiki dolar kuru ve navlun fiyatları, Aralık başından çok daha iyi durumda ama hisse bugün Aralık başındaki seviyelerden satış yedi. Bu sene ilk çeyrekteki denizcilik karı, geçen sene 2. çeyreği bile geçecek. Dolar kuru zaten geçen sene ilk çeyreğe göre iki kat artmış. İkinci çeyrek için vadeli navlun fiyatları 30000 doların üstünde. Denizcilik tarafında işler on numara. Bankacılık ve Silopi tarafı da muhtemelen tarihi bir yıl geçiriyor. Bunları
    öngöremeyip saçma sapan mal dağıttılar, şimdi de düzgün bir şekilde mal toplayamıyorlar.
    Ha işte bencede aynen bu şekilde oluyor. 1. Çeyrek en geç 2. Çeyrek sonrasında şirketin piyasa değerinin defter değerine gelmesi için 10 TL olması gerekecek. Ama şu an 4 TL ye fit çoğu insan. Bu allahsizlar çok daha düşüğüne toplamaya çalışıyorlar sanırım. Patron çok değil az iyi niyetli olsa bu hisse buralara gelmezdi. Şirket 2021 ve 2022 yılında kendini amorti edecek. Allah belanızı versin sizin ne diyim...

2.  Alıntı Originally Posted by dıpdıp Yazıyı Oku
    Şirket 2021 ve 2022 yılında kendini amorti edecek....
    Mevcut fiyatlarla Sahol bile yapamaz şunu. Akbnk desteği sayesinde inanılmaz bir kar yapacak ama o bile yapamaz. Bunu yapabilecek banka, gyo, girişim sermaye hisseleri hariç tek hisse muhtemelen Gsdho. İşin b.kunu çıkardılar resmen.

3. Tahtanın içine eden ne kadar tahtacı,patron ve ayakçı olmak üzere herkezin eline verdim malın yarısını 3.33 ten.Güle güle münasip işlerde kullansınlar.Diğer yarısını da sattığımda yazarım.Bye
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Tahtanın içine eden ne kadar tahtacı,patron ve ayakçı olmak üzere herkezin eline verdim malın yarısını 3.33 ten.Güle güle münasip işlerde kullansınlar.Diğer yarısını da sattığımda yazarım.Bye
    3.33 Aortla sat 3.27 aortla al yerine koy.Bu donsuz gezen onun bunun bebelerine yatırım yok trade bundan sonra.Sağolasın info yatırım.Ha geri getirmişken 3.22 ye de değdirmezsen ben sana ...
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

5. Bugün neyi fiyatliyoruz?

6.  Alıntı Originally Posted by dıpdıp Yazıyı Oku
    Bugün neyi fiyatliyoruz?
    Bugün it-şeytan taşlıyoruz sn dipdip.

7. Bugün Info tam tersini yaptı. Sabah toplar gibi yaptı. Sonra yaklaşık - 2 milyon yaptı ve şu mesajı verdi.
    - Önceden kambiyo karı hesabı yapıyordunuz şimdi navlun hesaplar olmusunuz? Benim umrumda değil ben ne istersem o olacak mesajı veriyor spek...
    neyse çok isyan etmeyim. Şimdi telefonunu çıkar diyen dayılar gibi işine gelmiyorsa sat kardeşim diyen arkadaşlar gelebilir.
    Ben şirketten razıyım. Onlarda bizden razıdır umarım. Kusura bakmasınlar ortak olduk şirketlerine haklarını helal etsinler...

Doğruya doğru ben daha kelepir olduğunu düşündüğüm bir şirket buldum baya bir geçiş yaptım.Bu da iyi kağıt da bizim borsa o kadar ucuzladı ki hangisine yatırım yapacağını insan şaşırıyor.Gsd ye de allah razı olsun tanıştığım günden beri az çok hep kazandırdı.Beklesem eminim daha da kazanırım diye düşünüyorum da dediğim gibi bizim borsada artık bedavaya satılan o kadar çok şirket var ki insanın gözü başka şirketlere kayıyor.

Sayfa 135/419 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •