Onemli Gunler Banner
Sayfa 135/503 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 4023 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Danimarkalı QuantBioRes biyoteknoloji firmasının CEO'su, Reuters'a yaptığı açıklamada, Djokovic'in şirketin yüzde 80 hissesini Haziran 2020'de satın aldığını söyledi.

Şirketin bir aşı değil bir tedavi üzerinde çalıştığını vurgulayan şirketin CEO'su Ivan Loncarevic'e göre QuantBioRes şirketi, koronavirüsün insan hücresine bulaşmasını engelleyen bir peptit geliştiriyor.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2. Sıkıntının ne olduğunu bilmiyorum ama bunlardaki para kimsede yok. 25 Tl fiyattan tek emirle 500K lot alış giriyorlar tahtaya. Demekki ortada o kadar serseri mal yok ya da varsa bile karşılamaya hazırlar. Bende de 3K lot kaldı hepsini verdim. O da sırf biyoteknoloji haberlerini takip maksatlı. Burada amele olmaktansa başka yerde oyun kurucu olmak daha iyi.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. Benim tarzım Grup-spek-kağıtları imiş. Ki her zaman bulunmaz. Buldunmu müsaitse atlayacaksın ve fazla aç gözlü olmadan kâr ını cebine koyup çıkacaksın.

2,5 aydır rtalb da kurbanlık koyun gibi boşuna beklemişim. Uzun vadeymiş, bilançoymuş, temelmiş.. benim cebime para girmedikten sonra bana ne ya. Bu da bana ders olsun. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Param size haram zıkkım olsun, kım kı bu oyunun bir parçası yarabbı bunundan fitil fitil getırsın ınsallah, kan kussunlar, kım kı hakkımızı alçakça yedı ve bu buna sebebıyet verdı. ALLAH burnundan fitil fitil getırsın, en yakınlarından çıkarsın..Amin..

aminnnn !!!!!

Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Param size haram zıkkım olsun, kım kı bu oyunun bir parçası yarabbı bunundan fitil fitil getırsın ınsallah, kan kussunlar, kım kı hakkımızı alçakça yedı ve bu buna sebebıyet verdı. ALLAH burnundan fitil fitil getırsın, en yakınlarından çıkarsın..Amin..

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    aminnnn !!!!!
    Hayek nasıl sesımızı duyurucagız ne yapmamız lazım. ? artık bıçak kemıge dayandı

7.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Param size haram zıkkım olsun, kım kı bu oyunun bir parçası yarabbı bunundan fitil fitil getırsın ınsallah, kan kussunlar, kım kı hakkımızı alçakça yedı ve bu buna sebebıyet verdı. ALLAH burnundan fitil fitil getırsın, en yakınlarından çıkarsın..Amin..
    Amin Şahocuğum. Ne desen, ne yazsan haklısın. Artık sana kızmaya utanıyorum...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

8. Değiştirdim Mutluyum. Allah daim etsin. Tecrübeme göre bu model kayınpederler 10 kat yapmadan bırakmıyor. uzun zaman sonra ilk defa BIST te olmanın mutluluğunu yaşıyorum. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 135/503 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •