Sayfa 136/414 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 3306 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

Elbet hepsini satmadım,o kadar para kazandırdı toptan çıkarsak ayıp olur.

2.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    3.33 Aortla sat 3.27 aortla al yerine koy.Bu donsuz gezen onun bunun bebelerine yatırım yok trade bundan sonra.Sağolasın info yatırım.Ha geri getirmişken 3.22 ye de değdirmezsen ben sana ...
    3.27 den aldığımızın 2/3 ünü ellerine 3.28 den verdim.Tek kademe mek kademe ver eline oynasın bit yavrusu.Aşağıda bekliyorum.Yarım kademe de olsa karla eline vermezsem neyim.Hadi tuvalete bile gitmiyorum gözüm kademelerde ekranda.Bu iş ancak böyle yapılır,adam dinsizse imansız ol.Bu kadar.......
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. 3.26 lar geldi hacım.3.25 i bekliyoruz.Senin tahtanın (kafandaki tahtanın)....
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Vadeliler yine eksi idi. Spotta ise Supramax 320 dolar azalarak 32897 dolara düşerken, Handysize 84 dolar artarak 32166 dolara çıktı. Vadelilere göre her iki endeks de doygunluğa ulaşmış gibi. Spotta mevcut seviyelerinin korunmasının bile 2. çeyrekte bize 10+ milyon dolar denizcilik karı getireceğini not etmekte fayda var.
    Vadeliler yine eksiydi. Spotta Supramax 496 dolar azalarak 32401 dolara düşerken, Handysize 233 dolar azalarak 31933 dolara düştü. Supramax Q2 yani 2. çeyrek vadeli 31000 dolarken, Handysize Q2 vadeli 30750 dolar. Mayıs vadeli fiyatlara göre spotta 500-1000 dolarlık daha düşüş olabilir. Bu rakamlar geçen sene 3. ve 4. çeyrekteki ortalamalara ise çok yakın.

https://twitter.com/brs_ylmz/status/...QOZgAmox2Xq4kw

5.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    3.26 lar geldi hacım.3.25 i bekliyoruz.Senin tahtanın (kafandaki tahtanın)....
    3.26 dan alınanlar 3.27 den çakıldı.Aşağıya da alışlar yazıldı.Hadi bre dürzü bekliyoruz.

6. alışlar tamam birazdan verişler de tamamlanır.

Halkına ihanet etmeyeceksin arkadaş ,hele para için hiç yapmayacaksın...
    İlahi adalet çok kötü çíkarir bunun acısını ..
    Devam edin ihanetinize , biz 3 5 krş az kazanırız..ama sizler geçmişinize bı bakın sizi neler beklediğini göreceksiniz...

8. dediğimiz 3.22 ye hatta 3.21 e de değdirdi.Helal olsun trade farkı olan 1200 lotu da ilave ettik overall a.Şimdi bit yavrularını iyi izleyip çil gibi dağıtmak kaldı

Sayfa 136/414 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •