Sayfa 137/363 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 2902 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. .....//./...............
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Sn.funnym bu şekilde attım ama ben değişimleri istiyorum derseniz, bendeki uygulama mobil olduğu için sadece aradaki farkları görebilirsiniz, isterseniz o şekilde de atabilirim
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Sn.funnym bu şekilde attım ama ben değişimleri istiyorum derseniz, bendeki uygulama mobil olduğu için sadece aradaki farkları görebilirsiniz, isterseniz o şekilde de atabilirim
    Değerli ustadim, bu kadari yeterli bence. Tekrar teşekkür ederim. Iyi akşamlar diliyorum

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by funnym Yazıyı Oku
    Değerli ustadim, bu kadari yeterli bence. Tekrar teşekkür ederim. Iyi akşamlar diliyorum

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Rica ederim ne demek, taş atıp kolumuz yorulmuyor sonuçta başka bir merak ettiğiniz varsa siz tarih aralığı yazın ben müsait olunca hemen atarım, sizede iyi akşamlar dilerim.

5. .............................

6. .........................

7. Şu yatırım finansmandan kurtulamadık gitti.2.60 ları görsede rahatlasak...

8. ne kişiliksiz,b.ktan bi hisseymişsin be.******** bi speğin keyfine insiyatifi bırakan garanti yönetimine ne demeli ki.

Sayfa 137/363 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •