Sayfa 137/242 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. adam gıdım gıdım hiç acımadan kemiriyor. içimizden binbirçeşit küfürler geçiyor. fakat bile bile bunlara kaçıncı girişimiz.bu yüzden şirket batsada bir yerde bizde batmaya müstehakız. kendi adıma..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by broker_77 Yazıyı Oku
    Bugün bari artık artıda kapatalım. Hareketliler. SONME işlem açısından bizden düşük. O daha iyi gidebilir gibi. Bakalım kimi seçecekler veya akşama kadar ne olacak göreceğiz
    nesi iyi ya. algı meselesi... fiyat düştüğünden göreceli olarak rakamlarda azalınca size öyle geliyor. yoksa her gün yaptığını yapıyor. şimdi buraya kadar gelmiş hala bu kadar kağıdı kemirmenin alemi ne? alemi şu istediğinizi yapın sizi gıdım gıdım kemire kemire bitiricez diyorlar.

Para varsa alımı devam

Arkadaşların dediği gibi 1,20 'lerden gelişi var bu hissenin buralara 1 sene bile olmadı. ne yapacağı belli değil. Bana göre +-%50 toleransı var.

5. al saat 16 oldu. yarım saat içinde toplarmı? inşallah . ama pek öyle görünmüyor.. bizde burda yazar oluruz şair oluruz ancak off off. %35 benim hayatımı değiştirirdim be yine olmadı yine olmadı.. Allah sizi bildiği gibi yapsın.

al 4.48, 4.47... düş düş bakalım 4 de bari durabilecekmisin? arkadaş hasta oldum ya. adamlar salak değil ya biliyor ana trend başlangıç maliyetinin 4. 00 olduğunu.

iyide ben neyi bekliyorum? kafayı yedirten asıl soru bu..

bence tek bir hareket yapar ki dünde yaptı, 4.30 a kadar salıp toplar ordan 4.4x e verir yine geri çekilir. YTD.

bakıp durmanın anlamı yok iyice kafayı yicez o olur ancak. 1 saati var. sonra... yolu var..

6. Toparlama falan görünmüyor, ama 1 lot bile alıcı varsa gömüyor,

7. daha kapsamlı bir durummu var? yabancımı çıkıyor? sanki biraz ayı formasyonuna girdik gibi bir kaç gündür. yoksa bu kadar müsrifliğin başka açıklaması ne?

8. Düşüşün beşinci günündeyiz ve aşağı yukarı 3 tl düştü...

Sayfa 137/242 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •