Sayfa 137/359 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. beklenen satış haberi degil

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ben sarıyerliyim,tarabyayı bileniniz var mıdır bilemiyorum ama mutlaka duymuşsunuzdur,
    Tarabya çok pahalı ,yat limanı ve otel ve restaranlar olan bir semttir.en ufak proje milyonlar değerinde olacaktır.zira daireler milyon tl değerinde zaten

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. teşekürler bilgi için erhan bey

4.  Alıntı Originally Posted by mustafa112 Yazıyı Oku
    teşekürler bilgi için erhan bey

Rica ederim

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5. Bakalım yarın bu habere nasıl tepki verecek..

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bi canlanma belirtisi olacaktır ama satış ile alakalı olarak deniz baskılamaya devam edecektir.bu haberi denizden başka kim bilebilir ki ilk elden ... aksi halde haber öncesi zaten tavan çekerdi.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Günaydın ortaklar, dün biraz yoğundum k.bakmayin yazamadım, satış ile anlaşma kesin bu ay sonu açıklanır kağıdı deniz baskılıyor oda kesin, ben satış haberi gelse bile kağıdın artık ucmayacagina kanaat getirdim, taaki alan kurum bu kadar iyi bir hisseyi hakettiği yere getirir mi oda meçhul dünkü haber gibi gündem otel, Bodrum'da ki otel haberleri kâr haberi hiç bişey yapmadi yaptırmadilar bence baskılama ya devam edecekler, gün içinde klasik olan 3.30 a kadar dener gün sonu 3.1x kapar, ben umudumu Katarlı kardeşlere bıraktım inşallah ben yanilirim, kazanan biz oluruz çok bekletti ama ben inatciyim 4.70 den satmadim buradan hayatta satmam hedef 7.70

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. mehmet bey günaydın ben finansbabkin yaptığı hareketlere benzer bir haraket beklemekteyim satışa artık 15 gün kaldı bu hafta harekete başlıyacaktır bende 7 liradan satış kuyrugundaym

Sayfa 137/359 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •