Sayfa 138/527 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon
Arama sonucu : 4214 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1.  Alıntı Originally Posted by kreon Yazıyı Oku
    Piyasadan işlem gören hisselerin değerini bilen az , bilenlerde ya çok güçlü değil, normalde şu hali ile bile bence 2 katına işlem görmesi gerekir.
    Sn. kreon,

Aşağıda iki madde ile söylediğinizin çok çok üzerinde değerde bir şirket olduğunu görebiliriz ;

1) Patron bizzat 2020 kurulundaki ifadesinde ; '' Bankalar bize kefilsiz ,ipoteksiz 200 Milyon dolar kredi veriyor.'' diyor.
    2) Yine aynı kurul toplantısında bizim limanımız en az alsancak limanı kadar değerlidir diyor. Alsancak limanı yaklaşık 1,2 Milyar dolara satılmıştı. Şu an hissenin piyasa değeri yaklaşık 163 milyon dolar. Rakamlar bağırıyor ben beleşim diye.

2. valla ben 2022 de aynı işi yapsa bile 300-400 arası kar yazabilir. Liman ardiye tarifeleri sanırım yüzde 30 artmış.Elektrik ve artan mazot fiyatları , işçilik giderleri ..liman giderlerini ne kadar etkiler bilmiyorum ama karın artmasını bekliyorum..

Alıntı Originally Posted by ASKATU Yazıyı Oku
    Sn. kreon,

Aşağıda iki madde ile söylediğinizin çok çok üzerinde değerde bir şirket olduğunu görebiliriz ;

1) Patron bizzat 2020 kurulundaki ifadesinde ; '' Bankalar bize kefilsiz ,ipoteksiz 200 Milyon dolar kredi veriyor.'' diyor.
    2) Yine aynı kurul toplantısında bizim limanımız en az alsancak limanı kadar değerlidir diyor. Alsancak limanı yaklaşık 1,2 Milyar dolara satılmıştı. Şu an hissenin piyasa değeri yaklaşık 163 milyon dolar. Rakamlar bağırıyor ben beleşim diye.
    Gariptir ki 200 milyon dolar kefilsiz, ipoteksiz kredi verir diyen adamın borsadaki şirket değeri o kadar etmiyor.
    Demek kimse patrona deger vermiyor.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Gariptir ki 200 milyon dolar kefilsiz, ipoteksiz kredi verir diyen adamın borsadaki şirket değeri o kadar etmiyor.
    Demek kimse patrona deger vermiyor.

Malesef sn. aslanselim,

Borsa böyle garip bir yer işte kimi zaman aslanı kedi gibi gösterir kimi zaman da pireyi deve olarak gösterir.
    Ama sabredebilirsek inşallah ederine geleceği günleri görebiliriz.

Sanki bir edepsiz eline aldığı sopayla kafasını çıkarana durmadan vuruyor.

Yeminli sanki.

6.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Sanki bir edepsiz eline aldığı sopayla kafasını çıkarana durmadan vuruyor.

Yeminli sanki.

sn hocam 280 lerden verdiklerini kapı kapı dolaşan dilenci gibi toplamadan yukarı götürmez oralarda gevşetiyordu baktım zorluyor gitmiyor tahtacının kafasına 700 lotum vardı bu dilenci kılıklıya verdim gitti bu gün birazını geri aldım ama erken davranmışım 224 lerden degil de 222 lerde de alabilirmişim belki dedim ters işlem yapar ama nerde bu dilencinin torbasına alıştım habire torbadan götürüyorum haberi yok zavallı tahtacı torba delik zanneder mi ki
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sn hocam 280 lerden verdiklerini kapı kapı dolaşan dilenci gibi toplamadan yukarı götürmez oralarda gevşetiyordu baktım zorluyor gitmiyor tahtacının kafasına 700 lotum vardı bu dilenci kılıklıya verdim gitti bu gün birazını geri aldım ama erken davranmışım 224 lerden degil de 222 lerde de alabilirmişim belki dedim ters işlem yapar ama nerde bu dilencinin torbasına alıştım habire torbadan götürüyorum haberi yok zavallı tahtacı torba delik zanneder mi ki
    Valla üstadım; ben, tekkenin sâdık bir müridi gibi beklemeye devam ediyorum.
    Nasibimizde varsa göreceğiz.
    Birgün, döner bu devran deyip sabrediyoruz.

EGEGÜB 1 e 4 bedelsiz verip sermayeyi 102 milyon a çıkarabilir mi?
    Nasıl böyle olabilir.
    Bu gece gördüğüm ruya böyleydi.

Zihinlerimizi allak bullak etmis olmalı ki böyle rüyalar görmeye başladık.
    Ytd

Sayfa 138/527 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •