Sayfa 139/689 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon
Arama sonucu : 5512 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bu fiyat aralıkları eski duruma göre çok iyi durumlar. Yukardan mallananlar için kötü olabilir bu durum. Hacim ise esem için tarihi rekorlardı bu yükselişteki hacimler. Esem işlem hacimleri elin parmakları kadar olur genelde. Eski olduğumuz için bize bu hacimler çok yüksek geliyor. İşin özü bu adamlar bu tahtayı yukarı döndürmeyip gömeceklerse üç beş lot hacimlere alışın.

2. Kısaca elinde yukardan yüklü lottu olanlar dua etsin yukarı dönsün. Tersi olursa o lotları ellerinden çok zor çıkartırlar. Ayrıca tavsiye ederim; bir hisseyi aldıktan sonra bu formu okumayın. Almadan önce okuyun😁👍

3. Benimmaliyetim 0.26 kardes onceden alinmis lotcuklar sadece aceba satarsam pisman olur muyum diye bekliyorum bi kc hafta daha beklerim en kotu karim gidee ytd

4. Bu aradq kagit cikacaksada 61 e degdirmli zig zag lar yapmaliydi neyse hayrlisi olsun bol sans

5. Sn jackal65 inanın benim maliyetim 0,26 olsa beni burda kimse tutamaz. 0,26 maliyet ile bir haftada 0,99 olan bir hisseyi satmıyorsanız ya elinizde çok az lot var yada siz çok zenginsiniz kazandığınız para sizi tatmin etmiyor. Bizim maliyetler yüksek bir de 5 yıl beklemeyi eklersen biz buraya demir attık. O yüzden allah herkesin gönlüne göre versin.

6.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Sn jackal65 inanın benim maliyetim 0,26 olsa beni burda kimse tutamaz. 0,26 maliyet ile bir haftada 0,99 olan bir hisseyi satmıyorsanız ya elinizde çok az lot var yada siz çok zenginsiniz kazandığınız para sizi tatmin etmiyor. Bizim maliyetler yüksek bir de 5 yıl beklemeyi eklersen biz buraya demir attık. O yüzden allah herkesin gönlüne göre versin.
    3840 lotcugumvar kardesim birsey kaybedeck bir mebla degil zaten ama hani 1 un ustune atsa en azindan bir kac ise yarar o para diyorum
    Allah hepimize hayirli para versin bn borsaya karsan la girdim ve bnm aldigim fiyattan baska alan yok o kagt yillardir emdi beni bn 4 e yakin maliyetlendim ve bi o kadar bedelli de gitti paramortalama dusurdum onu yptim bu yptim elimdeki lot bi ev parasiydi gitti rizkimiz oraya o yuzden cok iyi anliyorum sizleri ve hep su da geliyir dimi insanin aklina buraya degil parayi oraya koysam 10 a katlamisti iste Allah in izin verdigini yasiyoruz nasibimizi...

7. Hocam aslın da hiçbirimizin birbirinden farkı yok. Hepimiz bir şekilde borsa da kaybetmiş insanlarız. Ben esem de parayı unuttum. O yüzden rahatım. Yediğim kazıklardan sonra akıllanıp borsada para kazanmayı başardım . Şimdi çok daha doğru hisseler ile sabırlı olup para kazanıyorum. Bazen burada dahi hisseleri paylaşıp faydam dokunsun istiyorum bir çok kişiye ama borsa bu kimsenin zarar görmesini istemediğim için yapmıyorum. O yzden herkes kendi araştırp hissesini busun. Borsada doğru hissede sabırlı olunur ise para kazanılır.

8.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Hocam aslın da hiçbirimizin birbirinden farkı yok. Hepimiz bir şekilde borsa da kaybetmiş insanlarız. Ben esem de parayı unuttum. O yüzden rahatım. Yediğim kazıklardan sonra akıllanıp borsada para kazanmayı başardım . Şimdi çok daha doğru hisseler ile sabırlı olup para kazanıyorum. Bazen burada dahi hisseleri paylaşıp faydam dokunsun istiyorum bir çok kişiye ama borsa bu kimsenin zarar görmesini istemediğim için yapmıyorum. O yzden herkes kendi araştırp hissesini busun. Borsada doğru hissede sabırlı olunur ise para kazanılır.
    InsAllah kardesin guzel dileklerin icin de tesekkurler ama akilli olmadiktan ve bilgiyi arastirmadiktan aonra zor,hepimiz bi anda zengin olmak istiyoruz o da insanlik iste gozumuz ac...
    Kagit soylensede insanlar kagidi satiyorsun diyorlar orasi da malum tehlikeli ykgyo yu 1.78 den aldim forumda teknik insanlara yardim ettim sonra dzgyo dedim 2.25 ten ondan sonra klgyo dedim ucuz dedim 3.10 lardan hepsinin nerde oldugu belli he simdi de hatek var bilanco beklentim ama benden baska birileei daha bekliyor sanirim kagidi 4.50 lerden takip teyim ama birileri goturuyor tutuyor kardes okyunxa araatirinca dogrusunu buluyon da onemli olan sabredip dogru yerden satmak

Sayfa 139/689 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •