Sayfa 139/250 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 1994 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1. Benim maliyetim bu hissede 1.70 ler falandi ben 1 ay önce dayanamadım sattım arkadaşlar beni burdaki bikaç arkadaş tanır. Uzun vadeli girmiyosaniz bu hisseye sakin bulasmayin derim kısa vadede ucucak kacicak diyenler yalan söyler .

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aciga satisi bildirmesi gerekmiyormu?

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bugünün açığa satışı bence açığa satışların hisse hateketleriyle örtüşmesi tahta sahibini işaret ediyor

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by adem0730 Yazıyı Oku
    Bugünün açığa satışı bence açığa satışların hisse hateketleriyle örtüşmesi tahta sahibini işaret ediyor

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gunaydiniz Adem Bey

5.  Alıntı Originally Posted by SEKOYA Yazıyı Oku
    Aciga satisi bildirmesi gerekmiyormu?

Hayır

6.  Alıntı Originally Posted by SEKOYA Yazıyı Oku
    Daha erken ama toplamaya basladiginda bence ki hicbir bilgi sonucu degildir sadece tahminim uzun vadede 3 ustune tasiyip lot sayisini 4 m ustune cikarabilir. Sonra sirketle ortak patlatirlar bedelsizi.. elindeki lotlar hem 8 10 milyon olur. Hemde aldigi ortalamada olur. 4 milyonunu iade etmek zorunda oldugu icin iade eder ve elinde bedavadan uccuz 4 m lot kalir.

SEKOYA özetlemis. Sadece bir eksik var bence tahtayi daha da dip yaptıracak .1.80 lere 1.50 lere kadar düşürecek ben 1.60 tan tekrar girerim.

7. Oralara inerse cok mal kaptirir. Millet uyandi. 2 altinda alim geliyor. Inse iyi olur. Paranin yuzde 40 i burda. Kalan yuzde 60 i basar maliyeti 2 ye indiririm hatta altina. Vakit cok Allah a sukur. Iki yil en az burdayim.

8. Bugun bende kanaat getirdim spek olduguna. Mutlak okuyodur forumlari. Kardes biz zengin olalim demiyoruz. Sen hisseyi gotur 3 ustune herkes satar zaten. Bir sen kalirsin istedigin yere goturursun. Mal kaptirma. Giriverir bir fon alttan ani emirlerle kaptirirsin. Sonra cikaracagin zaman çok sıkmak zorunda kalirsin.

Sayfa 139/250 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •