Sayfa 139/1527 İlkİlk ... 39891291371381391401411491892396391139 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Şu gaplı endeksi nasıl koştura koştura götürüyorlar anlamak mümkün değil. Baskı bile yok. Çok garip. Bu ara kısa vade ne kaparsak kardır. Endeks devam edecekse aselsan petkim gibi hisselerle devam eder diye düşünüyorum. Kozalaklarımızın endeks ile işi yok zaten

Sent from my iPhone

Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Hani petkim hoca ayıp oluyor ama burada petkimci var
    Sent from my iPhone
    O durum, son Cuma kapanışlarına göre ve yüksek prim yapabilme ihtimali potaya girmiş olan hisselerle ilgili , işleyen süreçte ilaveler olacaktır, belki aralarına Petkim de katılır önümüzdeki süreçte...

3.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    O durum, son Cuma kapanışlarına göre ve yüksek prim yapabilme ihtimali potaya girmiş olan hisselerle ilgili , işleyen süreçte ilaveler olacaktır, belki aralarına Petkim de katılır önümüzdeki süreçte...
    Anladım teşekkürler

Sent from my iPhone

4. forum hayırlı olsun üstadlar. deniz üstad bi yatas yorumlayabilir misin .elimde yok ama sanki güzel gibi.alamyi düşünüyorum.
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

5. Deniz Üstad; biliyorum sığ bir hisse ama,link blgsyr teknik anaiz bakabılırmısın..

Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Şu gaplı endeksi nasıl koştura koştura götürüyorlar anlamak mümkün değil. Baskı bile yok. Çok garip. Bu ara kısa vade ne kaparsak kardır. Endeks devam edecekse aselsan petkim gibi hisselerle devam eder diye düşünüyorum. Kozalaklarımızın endeks ile işi yok zaten
    Sent from my iPhone
    Seminere katıldım , şu ana kadar sürdü......Dan Levent bey ve Üzeyir Doğan beyin verdiği seminerlerdi...Piyasalar, Türkiye ve Dünya piyasaları, 30 hisseleri , Bankalardaki hareketler, yatırımcı davranış şekilleri vs.....üzerineydi...... ... Çok güzel bir sunumdu....

( Petkimde yeni bir yatırıma gitme ihtimalinden bahsettiler, kendi arazisinde yeni bir fabrika...Yatırımlar karlılık kısıtlar bildiğin gibi...fiyata baskı oluşturabilir....Çok büyük yatırımlara girişiyor Socar....)

Bankalar arasında da korelasyon ve değişimler..... Garan da frenleme...

Bizim 3 lü grup içinde; TMSF deki Naksan Plastik ve Royal Halı nın satışlarının öncelikle tamamlanmasının, bu sürecin takip edilmesinin önemli olduğu...(Üzeyir Doğan..)
    Son düzenleme : loruhlano; 20-01-2019 saat: 17:30.

Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Seminere katıldım , şu ana kadar sürdü......Dan Levent bey ve Üzeyir Doğan beyin verdiği seminerlerdi...Piyasalar, Türkiye ve Dünya piyasaları, 30 hisseleri , Bankalardaki hareketler, yatırımcı davranış şekilleri vs.....üzerineydi...... ... Çok güzel bir sunumdu....

( Petkimde yeni bir yatırıma gitme ihtimalinden bahsettiler, kendi arazisinde yeni bir fabrika...Yatırımlar karlılık kısıtlar bildiğin gibi...fiyata baskı oluşturabilir....Çok büyük yatırımlara girişiyor Socar....)

Bankalar arasında da korelasyon ve değişimler..... Garan da frenleme...
    önümüzdeki haftalar için bir projeksiyon duydunuz mu? Piyasa karışık. Ky çok umutlu ve bu da açıkçası beni korkutuyor.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Sayfa 139/1527 İlkİlk ... 39891291371381391401411491892396391139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •