Sayfa 140/921 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon
Arama sonucu : 7367 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Derdi Dünya Olanın, Dünya Kadar Derdi Olur... Yunus Emre...

KAP: TSPOR [ ] TRABZONSPOR SPORTİF YATIRIM VE FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ TİCARET A.Ş. Haber veya Söylentilere İlişkin Açıklama
    23 Şubat 15:08
    #tspor
    Trabzonspor: Basın-yayın organlarında çıkan ''Katarlılar Kulübü Satın Alıyor'' başlıklı haberler gerçeği yansıtmamaktadır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    KAP: TSPOR [ ] TRABZONSPOR SPORTİF YATIRIM VE FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ TİCARET A.Ş. Haber veya Söylentilere İlişkin Açıklama
    23 Şubat 15:08
    #tspor
    Trabzonspor: Basın-yayın organlarında çıkan ''Katarlılar Kulübü Satın Alıyor'' başlıklı haberler gerçeği yansıtmamaktadır
    Burada resmen algı ile oynuyorlar akıllı düşünürsen şaşıracak bir şey yok.
    El Cezire televizyonunda külube teklif yapılacağı ile ilgili haber çıkmış bizim bazı medya kuruluşları da bunu Katarlılar Kulübü Satın Alıyor diye lanse etmiş hepsi bu adamlar onu yalanlıyor. daha ortada bişey yok. Her an teklif gelebilir.

4. Devre kesiciye dokunmadan hareketini yaptı ya, tam usta ymış işinde

5. Kluplerimizin kurtulusu olur bence adamlarda para cok bak ingilizler catir catir satiyor elin yabancisina harcatiyor paralari bizde aman klubu satmiyoz taraftar kizar o eskidendi artik kimse kizmaz herkez goruyor basari parayla geliyor dunyada futbolda ondan eninde sonunda satilcaklar ilk satan kazanir ytddddddd

Derdi Dünya Olanın, Dünya Kadar Derdi Olur... Yunus Emre...

7. Adamlar işini iyi yaptı ....

8. İlk mesajımın arkasındayım ben miras bırakanlardanım, 7 yıl oldu bunlar küçük şeyler en yüksek yüzde kaç olduysa bugün işte o yüzdenin sonuna bir sıfır daha eklerse olur ama ). Bir sene sonra yazacaktım ama ne güzel emir iptalleri falan mis gibi, sahi açığa satış ne kadar oldu ki, eğer haber doğruysa yapıştır gitsin.
    neyse Bol kazançlar. ytd.

Sayfa 140/921 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •