Sayfa 140/734 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by krepi Yazıyı Oku
    bu arada Inditex hissesi bugun %9 düsmüs.eger bu haberle dusmusse o zaman biz haftaya cakiliriz.
    ne hıssesı bu kı .... ne alaka

2. ........................

3.  Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Ben hareketlerine guvenmedigim icin sattım mesela...Bugunku hareket bir cok insanın yukarıdan maliyetlenmesine yol açmış olabilir...Insanlar neyin tadını cıkarsın ?....3.50 deyken 5 dk icin de 3.94 sonra suzulerek 3.60 lı rakamlara geri dönüş ?...Saglikli degil bu tarz hareketler...Ciddi bir yetkili ağız aciklaması olsa haklısınız derim...Yoksa bu tarz gayri ciddi haberlerle güven yitirir ve insanlar da kaybeder sadece...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yukardan almasaydın Aslan’ım 10 dkda zengin mi olacaksın yedirirlermi , kağıt eksi 3 ten artı 10 a çıktı kim dedi yukardan al, sattıysan burda işin ne , işte sattım nasıl algı yaparımda düşsün , çok sağol sen bizi düşünme YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    ne hıssesı bu kı .... ne alaka
    Bir ara Özakgyo da Ünsal vardı siz o musınuz

5.  Alıntı Originally Posted by fd3521 Yazıyı Oku
    Bir ara Özakgyo da Ünsal vardı siz o musınuz

Benım ikiızım o eleman..)) buyrun...

Alıntı Originally Posted by fd3521 Yazıyı Oku
    Yukardan almasaydın Aslan’ım 10 dkda zengin mi olacaksın yedirirlermi , kağıt eksi 3 ten artı 10 a çıktı kim dedi yukardan al, sattıysan burda işin ne , işte sattım nasıl algı yaparımda düşsün , çok sağol sen bizi düşünme YTD

Ben en başta yazmıştım okumamışsınız sanırım...Kendim icin demedim...Cunku ben bugünkü hareketten faydalananlardanım o ayrı bir şey..10 dakikada fena da kazanmadım ustelik..Ayrıca ukalalıga gerek yok aslanim fln diyerek...Muhtemelen yaş olarak sen benim aslanım olursun

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Burutay Yazıyı Oku
    Şirketin geçici vergiye esas karını açıklayacağı 14 Şubat 2018 tarihi yaklaşıyor. Dur bakalım şirket nasıl bir vergi karlılığı açıklayacak?

Bu bir yatırım tavsiyesi değil sadece bir kişisel kanaat ve tahmin açıklamasıdır. Bu tip tahmin veya öngörülerde yanılmanın adeta esas, isabet ettirmenin ise neredeyse istisnai bir durum olduğu asla unutulmamalı, herkes yatırım kararını sadece kendi akıl ve muhakeme yeteneğine dayalı olarak vermelidir.
    Hocam Sevgılıler günü suprızı yapabılır mı.. acaba??

8. Sayın Ünsal oradaki kehanetleriniz tuttu umarım vakkodada haklı olan siz olursunuz YTD

Sayfa 140/734 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •