Sayfa 141/759 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

Çöp kağıt. Seni bugüne kadar elde tutmak hataydı zaten. Neden beklediysek?
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Hisse sebepsiz neden düştü

3. Ya batck yada baska bisey var altinda bole bisey yok...bilanco isi degil

4.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Dolar 3.60 ların altına gelirse hızla toparlanma yapabilir. Ancak 3.65 lerde durması ve daha da yukarı gidecek izlenimi vermesi hissede baskı oluşturuyor.

Bu dövizdeki oynaklık benimde canımı sıkmaya başladı. Ne güzel döviz hareketinden etkilenmeyen yünsa yı bulmuştum erken sattım.

Yine dövizin etkisi nötr olan hisselere yöneliyorum. Hem hissenin temelini takip ediyoruz yetmiyor borde sürekli döviz kurlarını takip ediyoruz sıkıldım artık.
    Ytd

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Malesef 14 ekimde yazdığım yazıda bahsettiğim riskler gerçekleşti. Dövizdeki artış sertleşince hissedeki satış da sertleşti.
    Ben şahsen yazdığım gün çıkmıştım ama hissede kalan tanıdıklarım adına üzüldüm.

30 eylül döviz kapanışı çok yüksek olmadığı için yine de 9 aylık bilanço için biraz ümit var. Umarım beklenen kar gelirde bu kadar zaman bekleyen ky lar zararsız çıkarlar.
    Ytd

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ne olduda bu kadar satış anlamakta zorluk çekiyorum ... ali bilici ye hiç yakışmıyor .. yatırımcı düşmanlığı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sn. Talebe hissenin düşüş sebebini yazmış. Ben de öyle düşünüyorum.
    Ama bu kadar sert düşmesini gerektirecek bir neden göremiyorum yine de. Hani aşırı fiyatlanmis olur da düzeltmesini yapar, eyvallah.
    2. çeyrek açıklandığında 1.94 u gören kağıt %20 aşağı geldi. Boşuna ucuz kalmamış bu adi kese kağıdı. Buna yatırım yapmak zaman ve para kaybı oldu.

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

7. Bu kadar satılması akıl almıyor sebep dolar da inerken çıkarmı ??

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. düşüşün sebebi gedik yatırım topladığı bütün malları tek seferde verdi toplam 435.917 lot

Sayfa 141/759 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •