Sayfa 142/984 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 7870 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by mali319 Yazıyı Oku
    2-3 senedir burdayım. Seni tebrik ediyorum.
    Kitap gibi okuyorsun hisse senedini . İnşaallah en kısa zamanda tekrar üçlü rakamları görürüz.

MIX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Gurur okşayıcı güzel cümleleriniz için teşekkür ederim

Amatörce, nacizane bildiklerimi gördüklerimi yazıp çiziyorum

Yorumlarım ve çizimlerim kesinlikle al-sat-tut tavsiyesi değildir.

Ben bile hala kendimi sınarken bir başka arkadaşa öneride bulunamam

Bu güne kadar yaptığım yorumların başarısı

Bundan sonrakiletinde başarılı olacağı anlamına gelmez

Genel bir bilgilendirme olsun..

2. saatlik..kritik yerlerde dolaşıyor..

çift tepe yapma durumu görünüyor..

80.80 kırılımı çift tepe ihtimalini güçlendirir..

80'in kırılımı ilede gerçekleşir..

diye düşünüyorum..

tabi bence.

3. OTKAR - Otokar

Daha bir kaç gün önce 105 tl hedef veren Oyak bu gün 11.797 lot satışla başı çekmiş eee işte bizim borsa böyle bir şey gelde yatırım yap...
    Önümüzdeki günlerde bir fiyat değerlemeside yapı kredi den bekliyorum zira 3-5 gündür alıyor
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

4. Bugün 5. Altayı da bmc'ye göndermiş otokar. Böylece sonuncu da gitti. Ayrıca romanya'ya (bükreş belediyesi için 400 otobüs işi almıştı.) gönderilen ilk 20 otobüs ile ilgili şikayetler var. Sefere konmamışlar. Sürücü koltukları küçükmüş, geri alınca ayna görüş açısından çıkıyormuş,fren sistemi ile ilgili de yazılar var. Belediye durumu doğrulamış, şirket düzeltecek demiş. Bayağı gündem olmuş. Romenler de bizim gibi. İlk başta en iyisini aldık diye her yere yazdılar şimdi de niye bunu aldık diye yaygara yapıyorlar. Sözleşmeyi bozmak için oyun olmasın...

5. Haydaa tankçı olacaktık olamadık otobüsçü de mi olamayacağız, maltaya da satmıştı İrana da onların poposu fındık kadar da bu romenlerin mi büyükmüş sığmıyor koltuğa

6. İşi bozun size daha ucuza veririz diyenler olmuştur

7. Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

8.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    İşi bozun size daha ucuza veririz diyenler olmuştur
    Muhtemelen.
    E, ilk defa mı otobüs yapıp satıyor bu firma... Yok sürücü koltuğu, yok fren sistemi nasıl böyle basit sorunlar orabilir ki. Bahane mi buluyorlar acaba?
    Bence Otokar'ın yabancı bir firma ile ortaklık kurup yurt dışı pazarlara gerek sivil gerek ise askeri alanlarda edindiği tecrübe ve alt yapı ile ayrıca ortağın katacağı değerler ile açılması lazım. Yasal olarak nasıl olur tam bilmiyorum ama mesela bu Altay'ın prototipini yaptık, bir sürü teknik eleman, mühendis çalıştı/eğitildi. Bir alt yapı oluştu. Sağlam yabancı bir ortak bulunup Altay benzeri ve diğer askeri araçlardan üretip yurt dışı pazarlarda satılamıyor mu? Gerçi zaten bu askeri araçları üretip yurt dışına satmaya çalışıyor ama yabancı düzgün bir ortakla imaj ve pazarlama işi belki daha iyi olur. Hem de şirket büyür. Koskoca Koç, ben düşündüğüme göre onların aklına da geliyordur gerçi de... Ben öyle sesli düşündüm..

Sayfa 142/984 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •