Sayfa 142/654 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. ayrıca tirenin döviz açığı üçüncü çeyrekte 100 milyon tl iken son çeyrekte bu miktar 156 milyon tl ye çıkmış..bu çok büyük bir rakam..eğer döviz çıkışa geçerse bu döviz açığı tireyi bayağı sıkıştıracak görünüyor..

ayrıca 1 056 milyonluk cirosu yurtiçi , 72 milyonluk kısmı ise ihracattan gelmiş...%6,4 ü yurtdışı ,%93,6 sı da yurtiçi cirosundan geliyor..

durdo topiğinde tireden söz ettiğim için durdo yatırımcısından özür diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. SN.Keko yoksa sizde tire aşkımı başladı ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ayrıca tirenin döviz açığı üçüncü çeyrekte 100 milyon tl iken son çeyrekte bu miktar 156 milyon tl ye çıkmış..bu çok büyük bir rakam..eğer döviz çıkışa geçerse bu döviz açığı tireyi bayağı sıkıştıracak görünüyor..

ayrıca 1 056 milyonluk cirosu yurtiçi , 72 milyonluk kısmı ise ihracattan gelmiş...%6,4 ü yurtdışı ,%93,6 sı da yurtiçi cirosundan geliyor..

durdo topiğinde tireden söz ettiğim için durdo yatırımcısından özür diliyorum..
    king yazmıştı okuyamadın galiba son çeyrek 54 diye ayrıca dövizde hedge edilmiş yani dövizin çıkması sorun olmaz
    ytd deli saçmasıdır

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    SN.Keko yoksa sizde tire aşkımı başladı ...
    çok sert düşmüştü bir bakayım dedim...durdodayım dostlar...durdonun potansiyelini daha yüksek görüyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    king yazmıştı okuyamadın galiba son çeyrek 54 diye ayrıca dövizde hedge edilmiş yani dövizin çıkması sorun olmaz
    okudum dostum....ama kar 42 den 75 e çıkmış...aradaki artış miktarı 33 milyon dostum..bu kara göre yıllıkta 132 milyon kar yapma potansiyeli olur...bu karı fk 4 ile çarparsak olması gereken değeri 528 milyon....bu değeri de 200 milyon ödenmiş sermayesine böldüğümüzde olması gereken fiyatı 2,64 tl oluyor..hisse dün 2,71 i görerek aslında olması gereken fiyatı görmüş oldu..

durdo bu miktar çok yukarılarda (10-15 tl civarlarında )....senin düşüncen nedir akrep dostum ?

6. akrep kardeş bu arada hangi çıkmış hisseye baksam hissenin topiğinde seni görüyorum....hep de o hissedeki fiyatın yarısı kadar maliyetin oluyor.... seni gerçekten de çok taktir ediyorum...

7. şöyle söyleyeyim bu sektörde çalışan firmaların fk sını bak ne demek istediğimi anlarsın ikincisi bu şirket yönetim gideri diye ciddi kesinti yapıyordu istese kar çok farklı gelir 3. sü hissenin yüzde 80 oce amcada 4. şirketin yarısını 5 yıl önce bu fiyattan yükseğe aldılar
    ytd deli saçmasıdır

8. bants ta yazmadığıma bakma orda da 1.40 alım yerim
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 142/654 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •