Sayfa 142/805 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 6439 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. Olacak herhalde ne kaldı 500 puan
     Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku

olur mu olur....daha önce ki obo çalışmıştı 130400 e götüren hareket..
    131625 üstü long tarafı hala koruyoruz
    132175 üstü formasyonu geçtim benim sistem tut der....!!
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 133325 miş hedef öyle de ölçmemiştim ...pc başında olsam short denerdim orada

3. [IMG][/IMG]
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

4. [IMG][/IMG]
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

5. 08 : Türk Hava Yolları 2023'te 500 Uçaklık Filosuyla 120 Milyon Yolcu Taşımayı Hedefliyor

Türk Hava Yolları 2023'te 500 Uçaklık Filosuyla 120 Milyon Yolcu Taşımayı Hedefliyor.
    Açıklama şöyle:Türkiye'yi küresel seyahat endüstrisinin geleceğinde, daha güçlü
    bir marka konumuna taşımayı hedefleyen '9. Uluslararası Resort Turizm Kongresi',
    27 - 28 Kasım tarihlerinde Antalya'da, 'Geleceğin Turizmi, Turizmin Geleceği'
    ana teması ile gerçekleşti.
    Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) organizasyonuyla düzenlenen
    kongreye, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Antalya Valisi Münir
    Karaloğlu, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı,
    Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, AKTOB Başkanı Dr. Erkan
    Yağcı ile yurtiçi ve yurtdışı seyahat dünyasından üst düzey temsilciler katıldı.
    Dünya turizm pazarının önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak yer
    aldığı kongrede turizm sektöründe Türkiye ve dünyadaki güncel durum, seyahat endüstrisinde
    öne çıkan eğilimler ve gelecek vizyonu ele alındı. Türk Hava Yolları
    Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı da "Havacılık Sektöründeki
    Gelişmeler" başlıklı konuşmasında bayrak taşıyıcının Türkiye'nin turizm ekonomisine
    olan katkısını ve gelecek hedeflerini aktardı.
    İlker Aycı, "Öncelikle güzel Antalya'mızın bu yıl tarihinde ilk kez 15 milyonu aşkın
    turisti ağırlamış olmasını son derece önemli buluyor, bu başarıda büyük pay
    sahibi olduğuna inandığım AKTOB'u huzurlarınızda tebrik ediyorum. İnanıyorum
    ki, büyük başarılarla tamamladığımız bir turizm sezonunun ardından 2020 yılında
    daha büyük başarılara hep birlikte tanıklık edecek, ülkemizin dünya turizmindeki
    yükselişi ile hep birlikte gururlanacağız.
    Ülkemiz 2016 yılında yaşadığı zorlu süreçleri hızla geride bırakmayı başarmış ve
    2018 yılında 39,5 milyon turist sayısına ulaşarak dünya turist sayısı sıralamasında
    6. sıraya yeniden yerleşmiştir. 2019 yılının ilk 9 ayı turizm sektörünün
    bu yıl önemli bir sıçrama gerçekleştirdiğini ve ülkemize gelen yabancı ziyaretçi
    sayısının ilk 9 ayda yüzde 14,5 artarak 36,4 milyona ulaştığını gösteriyor. Türk
    Hava Yolları ailesi olarak bizler de ülkemizin Milli Bayrak Taşıyıcısı ve dünyada
    en çok ülkeye uçan havayolu unvanımızla, misafir kabul ettiğimiz yolcularımızı
    sevdiklerine ulaştırırken, ülkemizi, insanımızı ve değerlerimizi uçtuğumuz
    her ülkede tanıtıyor, tarihi ve doğal zenginliklerimizi gözler önüne seriyoruz.

Markamızın, 2003 yılında 10 milyonun biraz üzerinde olan yolcu sayısını 2018 yılı
    sonu itibarıyla 75,2 milyon yolcuya çıkardık. Yine 2003 yılında uçtuğumuz şehir
    sayısı 104 iken bugün Türk Hava Yolları tüm dünyada toplam 126 ülkede 316 şehre
    sefer icra ediyor. Markamız, dünya çapında arz edilen koltukta 2005 yılında
    yüzde 0,6'lık paya sahipken, 2018 yılında bu payı 3 katına çıkararak yüzde 1,8

Kusun beklemekten yoruldum artık. Almıyor allahsızlar

Bu THYAO dan bir cacık olmayacak. Demek ki cok fazla LONG var ki götürmüyorlar. Poz FLAT

Endekste short arayacagım.

8. : *Macron: Türkiye Suriye operasyonundan sonra NATO'dan birliktelik göstermesini bekleyemez

Kaynak:
    https://sputniknews.com/world/201911...a-offensive--/

-iDeal Haber Merkezi-
    - twitter.com/iDealDataHaber // www.idealdata.com.tr -

Sayfa 142/805 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •