Sayfa 143/983 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Amk palası 31 çekmekten bıkmadın mı????

Alıntı Originally Posted by BUGRA07 Yazıyı Oku
    Amk palası 31 çekmekten bıkmadın mı????
    demenle beraber 1 kademe aşağı indi. bunun çıkacağı yok.
    siz siz olun sakın beni dinlemeyin. bildiğinizi yapın.

3.  Alıntı Originally Posted by euphrates Yazıyı Oku
    demenle beraber 1 kademe aşağı indi. bunun çıkacağı yok.
    Endekse göre çok iyi arttı. Zira endeks yüzde 1, 5 artı degil aslında eksi 1, 5 . Ya arkadaş tam 1 aydır tamamiyle ky larla dalga geçer gibi endeksin her costugunda hisselere bu yansimazken ufacık bir kırmızı da çöküyoruz. Allah aşkına hangi hisseniz arttı. Baknz adese afyon ihlgm tukaş yunsa trcas pngd krstal fonet eukyo yyapı ulaş emnis daha daha daha . Valla birşey söyleyeyim mi borsa bir yüzde 5 düştü mü bütün hisseler taban. Böyle düzenin izin verenin ta......... ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spekavcısı Yazıyı Oku
    iyi toparladığına sevindim ya. Galibin tahtalarında taşıyıcı olmamak lazım. denk getirebiliyosan vur kaç. Hele uptrendde hiç bakmıycan. Hürriyet 3.dalgasına başlıycak gibi sanki. Tahtayı hazırladılar. Bir gün %15-20 yukarı çekecekler diye tahmin ediyorum. Senin düşüncen nedir teknik olarak?
    pardon hocam sabah acil bir işim çıktı yarıda kaldı..

1-2 aydır yaptığı düzenli çıkış hareketleri 2 haftadır kesildi

arsa satışı ile başlayan bir pozitif trendi vardı

halada olduğunu düşünüyorum

endexin negativ olduğu günlerde birkaç desteğin kırılması iyi olmasada 1,30 başta olmak üzere 1,28 destekleri iyi dayandı

çok fazla anlam veremediğim hızlı yükselişlerine ve hızlı düşüşlerine rağmen yine bi zirve denemesi yapabileceği düşüncesindeyim

9 kasıma kadarda bilanço gelirse geçici de olsa bir tepki verebilir

tepki derken pozitif yönde bir bilançoya vereceği tepkiden bahsediyorum

bilançonun kara geçmesi zor ama bu bodrumdaki arsanın satışı ve faaliyetlerden gelebilecek karlarla en azından zararın yarıya düşmesini bekliyorum..

tabiki o dediğin dalga bekleniyor fakat sebebini hala çözemedim

yapanda belli değil aynı godaman abilerden aynı şık hareketleride artık bu hafta bekliyoruz
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. 1.37 üstü kalsak iyidik
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

7. 1.35 e sembolik satış yazdım 2 dakikada satıldı yukarı atacak bence. Ytd

8. 1.42 gördü gecersek 1.55 ler görebilir duruyor
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Sayfa 143/983 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •