Sayfa 145/213 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon
Arama sonucu : 1701 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: İndikatörlere göre AL-SAT veren hisseler

1.  Alıntı Originally Posted by Jamiryo Yazıyı Oku
    ASUZU

asuzu da pek olumlu bir gelişme göremedim grafikte. önceki grafikte hiç bir değişiklik yapmadım, sadece kıması gereken bant daha aşağı 18,35 bandı bence. 18,35 kırmadığı takdirde ciddi bir yükseliş olabileceğini düşünmüyorum.

Teşekkürler hocam.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by HeatoN Yazıyı Oku
    Rica etsem, aselsan ve yataş için yorumlarınızı alabilirmiyim? Hedef nedir? Portfoyum %80 aselsan ve satmadım.
    ASELS,

Asels benimde sevdiğim ve sahip olduğum kağıtlardan biridir. fakat kısa vade olarak değil orta ve uzun vadeli olarak düşünmek daha mantıklı diye düşünüyorum. son günlerde oldukça yata bir seyirde bence, iyi haberle gelmeye devam ederse tekrar yukarı ivmelenmeler yapabilir. cuma günü tam bir destek noktasında kapatmış gibi. 17,08 bandı üzerinde biraz alımlarda hızlanmalar olabilir gibi. ytd.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.
    https://twitter.com/bist_teknik

3. YATAS,

Günlük bazdaki indikatörler aşırı alım bölgelerinde ve biraz kar realizasyonu veya düzeltmeler olabilir izlenimi veriyor. çok ciddi bir yükseliş trendi yakaladı ve devam ettirdi, 13 marttan bu yana da yine bir yükseliş trendi içerisinde gibi. 9,68 üzerinde 10,18 ve 10,32 bantlarına hareket etmek isteyebilir. 10,32 üzerinde yeşil renkle işaretlediğim trendi takip etmek isteyebilir. öz sermayesi 107 milyon tl civarında ve piyasa değeri de 422,5 milyon tl civarında. yine de spekülatif hareketlere karşı dikkatli olmakta fayda var bence. ytd.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.

4.  Alıntı Originally Posted by selcuk39 Yazıyı Oku
    Evet umarım ülkemiz için iyi olur şuan seyrediyoruz piyasayı nakitte kalmak mantıklı geliyor bana iyi hafta sonları ..Tuğçe kızımız ney yapmaya çalışıyor acaba bir ara tekniğine bakarsanız saygılar
    Tuğçe kız sanırsam TUCLK,

günlük grafikte indikatörler sanki bir al yönüne doğru dönüyor gibi ama belli de olmaz. 28 marttan zirve gördükten sonra süzüle süzüle düşmüş. hacim oldukça az. yaptığı hareket çok fazla spekülatif hareket hissi uyandırıyor bence. aynı hareket benzer bir hareketi daha öncede yapmış gibi yuvarlak içine aldığım yer. ilk etapta düşüşü bitirebilmek için 4,18 ve yükseliş teyidi içinde 4,29 bandını kırması gerekir diye düşünüyorum. ytd.

5. Ustam trkcm rica etsem. Alakaya teşekkür ederim. Saygılarımla

6.  Alıntı Originally Posted by Jamiryo Yazıyı Oku
    Tuğçe kız sanırsam TUCLK,

günlük grafikte indikatörler sanki bir al yönüne doğru dönüyor gibi ama belli de olmaz. 28 marttan zirve gördükten sonra süzüle süzüle düşmüş. hacim oldukça az. yaptığı hareket çok fazla spekülatif hareket hissi uyandırıyor bence. aynı hareket benzer bir hareketi daha öncede yapmış gibi yuvarlak içine aldığım yer. ilk etapta düşüşü bitirebilmek için 4,18 ve yükseliş teyidi içinde 4,29 bandını kırması gerekir diye düşünüyorum. ytd.

Sağol üstad

7. Jamiryo hocam krdmrd, doas ve oyayo ile ilgili kısa ve orta vade görüşleriniz nelerdir?şimdiden tşk ederim ✋️

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by eagle34 Yazıyı Oku
    Ustam trkcm rica etsem. Alakaya teşekkür ederim. Saygılarımla
    TRKCM,

orta ve uzun vade olaraktan beğendim kağıtlardan biri diyebilirim. kısa vadeli bir düşüş trendinde gibi. bunu kırabilmesi için 3,27 bandının üzerine atması gerek ve tekrar orta vadeli yükselişi sürdürmesi için bence 3.30 bandı üzerinde tutunması gerekir. 3,26 altında seyrine devam ederse bir düşüş trendi gibi düşünebiliriz o zaman tekrar bakmak gerekebilir. ytd.

Sayfa 145/213 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •