Sayfa 145/844 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 6751 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Gesandan Alfasa ciddi geçiş olduğunu düşünürsek, gesandan europowera diye düşünmek istemiyorum 😊

2. Forumda patronun yaptığı gayri ahlaki durumu eleştirdim diye "yazma ,sat git vs "ifadelerine çok kızmıştım. Gereksiz yazı yazmakla itham eden tipler ve yalakalari gerçekten 2 yüzlü. Şurada ne olmuş diye geldim, sözüm ona gesan forumu ama 3 kişinin geyikleri dolmuş,kimseden tepki yok bizim insanımız biraz da böyle. Gazla gazozla gider, sürekli uçacağız geyiği okumak ister. Negatif tek cümleye tahammül edemez. Adamlar forumu özelden konusabilecekleri geyiklerle doldurmuş,tek kelime eden yok. Samimi toplum

3.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Forumda patronun yaptığı gayri ahlaki durumu eleştirdim diye "yazma ,sat git vs "ifadelerine çok kızmıştım. Gereksiz yazı yazmakla itham eden tipler ve yalakalari gerçekten 2 yüzlü. Şurada ne olmuş diye geldim, sözüm ona gesan forumu ama 3 kişinin geyikleri dolmuş,kimseden tepki yok bizim insanımız biraz da böyle. Gazla gazozla gider, sürekli uçacağız geyiği okumak ister. Negatif tek cümleye tahammül edemez. Adamlar forumu özelden konusabilecekleri geyiklerle doldurmuş,tek kelime eden yok. Samimi toplum
    Kimsenin günahını almayayım ama galiba dostum bu hisseyi cidden çok aşağılardan maliyetlenenler biraz "hancı" moduna geçmiş. Gerçi yüksekten maliyetlenenlerin kaygı ya da beklentilerine ilişkin empati duymak zorunda değiller.
    Ayrıca Allahı var, hicbir zaman nezaketlerini bozduklarını da görmedim.
    Galiba işin gerçeği,onların "keyfi"ne biraz kedinin ciğere baktığı gibi özeniyoruz ve hafif de "kıskanıyor" olabiliriz. Allah onlara daha çok versin. Nasipse bize de versin inşallah.

4. Arkadaşlar ben de kwon dostum da ta 20 TL den beri hissederiz..9 aydır bu hisseye bilgi ve tecrübelerimizi aktarıyoruz..bir çok dostumuz bize minnettar..çok da dua aldık..çok şükür bu hissede herkes karda..musadenizle arada bir gırgır yapalım..sanırım bunu hakediyoruz..bu sektörün hisselerinden olan gesani bu gün alanlara da bir gün gelecek sonradan gelenler gıpta ile bakacak...Sasa gibi bir hissedir gesan..bu gün konuştuğumuz beklentileri biz aylar önce burada konuşuyorduk..o vakitler de bazıları inanmayıp hikayedir dediler..oysa gün geldi bunların hepsi teker teker gerçekleşme moduna girdi..

5. Henüz gerçekleşen bir beklenti yok..bu beklentiler gerceklestikce ciro ve karlar artacak...1_3 yıl sabredebilenler bu günkü 300 TL leri güzel bir anı olarak hatırlayacak..yatırımcı olmanın ilk şartı doğru hissede ,doğru yerden alıp sabretmektir...

6.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Gesandan Alfasa ciddi geçiş olduğunu düşünürsek, gesandan europowera diye düşünmek istemiyorum 😊
    Bence europower arz olduğunda gesan iskontolu olduğu anlasilacak..o zaman da gesan europower ile beraber hareket edecek... europower için gesan bozmayı onaylamiyorum...arza katılmak isteyenler bence ya ekstra nakiti ile yada diğer hisseleri satarak katılması daha mantıklı görüyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bence europower arz olduğunda gesan iskontolu olduğu anlasilacak..o zaman da gesan europower ile beraber hareket edecek... europower için gesan bozmayı onaylamiyorum...arza katılmak isteyenler bence ya ekstra nakiti ile yada diğer hisseleri satarak katılması daha mantıklı görüyorum..
    Eldeki diğer hisseleri satıp katılacağım hocam. Ancak hisse alamayacağız. İşin yoksa her gün saat 18 gibi tam da saati bilmiyorum ama sürekli tavana emir gireceğiz artık kaçıncı tavanda alırız bilemem. Bu durum beni ziyadesiyle gıcık ediyor. Kalın lotları alıp 10 15 kat sonra satacaklar işte

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben de kwon dostum da ta 20 TL den beri hissederiz..9 aydır bu hisseye bilgi ve tecrübelerimizi aktarıyoruz..bir çok dostumuz bize minnettar..çok da dua aldık..çok şükür bu hissede herkes karda..musadenizle arada bir gırgır yapalım..sanırım bunu hakediyoruz..bu sektörün hisselerinden olan gesani bu gün alanlara da bir gün gelecek sonradan gelenler gıpta ile bakacak...Sasa gibi bir hissedir gesan..bu gün konuştuğumuz beklentileri biz aylar önce burada konuşuyorduk..o vakitler de bazıları inanmayıp hikayedir dediler..oysa gün geldi bunların hepsi teker teker gerçekleşme moduna girdi..
    Keko,dostum cidden itidalli yaklaşımınla,görgünle,ciddi bir emeğin ürünü olduğü belli olan bilgin ve bu bilgileri paylaşma nezaketinle benim için müstesna bir şahsiyetsin forumda.
    Ama yine de "falancayla biz '20' TL den beri hissedeyiz" demen biraz yakışık almadı. Yani özellikle rakamı vermenin manasını anlamadım. Ben kendi adıma açık konusayim, bu kadar düşükten aldığini özellikle "rakam" verecek kadar vurgulamaya ihtiyaç duymana anlam veremedim. Bu "rakam" vermenin şu anki mevzuda ne gibi bir argüman teşkil ettiğini inan anlamadim. Beni mazur gör ama içinde bir parça "büyüklenme" vardı. Önce rakamı verip sonra da "size de sıra gelecek" gibilerinden nasihatininin de pek bir değeri kalmadi açıkçası.
    Ben daha da açık konusayim. Bu,ben "20" den aldımın vurgusu beni o kadar rahatsiz etti ki "demek ki bu sana yetmemis ki belki de basbayağı doymuş bir hisseyi zekanla bize allayip pulluyor da olabilirsin" diye şüphe de düsurdün içime.
    Tabi ki herkesin bir mukayesesi kendi çapinda iradesi falanı filani var ama madem kendini güzelce ifade ettin ben de net konusayim "Biz 20'lerden almışiz,size de hayrımiz dokunuyor,size de sıra gelecek" tavrın senin olsun dostum. Ben koyun postuna bürünmüş kurtlardan ziyade karşimda bana mertçe dişlerini gösteren düşmanları tercih ederim. İnsallah 15x yaptım vurguna layık biçimde hikayen devam etsin bu hissede.
    Saygılarmla

Sayfa 145/844 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •