Sayfa 148/925 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. kasada para var ne için yatırım yok temettü yok ne için bu para...bu boş beleş insanlar bunu eritsin diye o para birikmedi..bu yöneticilerde uzun ömürlü değil orası gerçek...ibrahim yumaklı kelebek misali yıl sonunu getirebilirse büyük başarı.....çalışmak istiyorsa koşturacak vizyonu olacak başarıya aç olduğunu gösterecek...

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ortak hangi birini attıracaksın al birini vur ötekini içeride sanırım şebeke var...kısa kesilip tüm yönetici kademesindekilere teneke bağlanmalı tarım kredi ve iştirakleri gübretaş hepsinde operasyon yapılmalı bu insanlarla yola çıkmak okyanusta batmayı kabul etmek demek....dışarıda çalışmak isteyen bir sürü insan var...
    ortak bu yazıyı benimle beraber bir kaç kişi daha BİMERE CİMERE yazarsanız dikkat çeker ve araştırırlar şirketi, yoksa birşey olmaz. Lütfen sende diğer arkadaşlarda yazsınlar.

3.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    ortak bu yazıyı benimle beraber bir kaç kişi daha BİMERE CİMERE yazarsanız dikkat çeker ve araştırırlar şirketi, yoksa birşey olmaz. Lütfen sende diğer arkadaşlarda yazsınlar.
    Yazılım cimere kesin sonuç çıkar... Bugün yeni girdim 4.38 ile anında aşağı bastılar.yazilanlari okuyunca yatırımcıyı nasıl mağdur ettiklerini gördüm. Ben inş. Her ay düzenli alım yapacağım isterse 1 TL ye düşsün. Son bir yıllık zirvesi ile tabanına ara bir yerde duruyor.ins hayırlısı olur ytd.

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Şebekenin başında ibrahim yumaklı var. Bundan eminim artık. En son yaptığı açıklamada sadece 2018 cirosunun rekor olacağını anlattı. Fakat yatırımcı kar-temettu-sermaye arttirimi-yatırım bunları duymak ister bunlarla alakali tek kelam etmedi. Ibrahim yumaklı hisseyi baskilayanin ta kendisi. Yani diyorki 2017 yılında da rekor ciro yaptığımız halde yapılan cirodan kar edemedik dolayısıyla temettü dağıtmadık hissemiz cop oldu aynı şekilde 2018 yılında da 4.3 milyar tl ciro hedefimiz var. Var da kar edecekmisin onu söyle. Senki 5.50 den millete hisse kitlettin 3.5 tl yi gördü ciktin yutkuna yutkuna hisse değerimiz bu olmamalı dedin ama fosfat ile ilgili haberler çıktı hemen yalanladınız bende soruyorum IBRAHIM YUMAKLI sen kime hizmet ediyorsun. Sen artık gubretas yatırımcısının gözünde yalanci güvenilmez bir insansın.

SM-A5100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. 4,10 civarı maliyetli gübre hisselerimi geçen hafta 4,40’tan vermiştim savaş riski dolayısıyla hiç satmak istemesem de. Hatta bu hafta başında 4,50’lere yaklaştığında çok üzülmüştüm. Ama yeniden sattığım fiyatın altına gelmiş. Yarın yeniden alıyorum biraz.

6.  Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    4,10 civarı maliyetli gübre hisselerimi geçen hafta 4,40�tan vermiştim savaş riski dolayısıyla hiç satmak istemesem de. Hatta bu hafta başında 4,50�lere yaklaştığında çok üzülmüştüm. Ama yeniden sattığım fiyatın altına gelmiş. Yarın yeniden alıyorum biraz.
    Ortak al sat fırsatı veriyor mu ? Maliyet düşürmek için?

7.  Alıntı Originally Posted by Atsiz Yazıyı Oku
    Ortak al sat fırsatı veriyor mu ? Maliyet düşürmek için?.
    ortak ben çok sık işlem yapmıyorum. Ama bu hisse bence bir hareket yapacak gibime geliyor. 4,70 küsürlerde grafikte boşluk var. Orayı görse de Allah bereket versin ama şu endekste bu kağıt buralarda olmamalıydı bana göre.

8.  Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    ortak ben çok sık işlem yapmıyorum. Ama bu hisse bence bir hareket yapacak gibime geliyor. 4,70 küsürlerde grafikte boşluk var. Orayı görse de Allah bereket versin ama şu endekste bu kağıt buralarda olmamalıydı bana göre.
    İnş dediğin gibi olur. Herkes kazanır ha düşerse de maliyet yeni yapmaya başladığım için her türlü bana yarar.

Sayfa 148/925 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •