Sayfa 148/1032 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Yahu şirket degilmi bu hulk seçim sonucuna göremi temettü verip vermeyecegini aciklayacaklar hey allahim ya 😃 harbiden dandik bir banga hissesi almisiz

Alıntı Originally Posted by Proton Yazıyı Oku
    yarın halkbanka:
    a. kayarlar
    b. çok kayarlar
    c. kaymayabilirler...dersem yatırım tavsiyesi değildir.
    d- sabaha bırakırlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Olumlu bir gelisme olarak goruyorum. Demek ki birseyler yapiliyor ve umarim su Londra Cetesinin de icabina bakarlar odunc alimla satisi kaldirarak.
    Evet, olumlu bir gelişme. Yalnız çıplak açıkçıları da kesinlikle kapsam altına almaları gerekiyor eğer güzel bir sonuç almak istiyorlarsa.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

4.  Alıntı Originally Posted by serkan_tgs Yazıyı Oku
    Th bile dusus olucak diyosa hissede dip gorulmus demektir
    Öyle bir şey demedim, "düşüşün nerede sona ereceği meçhul" dedim, belki de bugün itibariyle sona ermiş bile olabilir, bu sorunun cevabını bilen yok maalesef
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

5. Endexis de ki dusus bugunle birlikte 22 bin point oldu zirveden 2 sifir aticaktik oda yalan oldu 😃

6.  Alıntı Originally Posted by warline Yazıyı Oku
    SPK robotların açığa satışını engellemek için açığa satış kuralını 2 aylığına değiştirdi. Bunun Halka katkısı olur mu?
    robotlar yerine adamlar yazar; yada robotlara yeni program yazarlar...zararliysa tamamen kapasin şu ruzgarlar dinene dek...satiyorsa coniler tada yerliler gercek hisse satsin bu sartlarda...bu kural bist 100 haricinde zaten uygulaniyordu bunun basit aciklamasi bunun gibi derinligin azaldigi gunlerde bir uste pasif konumda yazarak aciga satiş yapilabilecek bist 100de de...algoritmalar etkilenmez cunku yabancilar takaslarindaki mali kiralama yoluyla alis kademesine satabilecek yani onlar icin degisen bir durum olmaz kanimca...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    robotlar yerine adamlar yazar; yada robotlara yeni program yazarlar...zararliysa tamamen kapasin şu ruzgarlar dinene dek...satiyorsa coniler tada yerliler gercek hisse satsin bu sartlarda...bu kural bist 100 haricinde zaten uygulaniyordu bunun basit aciklamasi bunun gibi derinligin azaldigi gunlerde bir uste pasif konumda yazarak aciga satiş yapilabilecek bist 100de de...algoritmalar etkilenmez cunku yabancilar takaslarindaki mali kiralama yoluyla alis kademesine satabilecek yani onlar icin degisen bir durum olmaz kanimca...
    bu uygulamanin asil nedeni alt kademelerde alici yok iken alt kademelere aciga satis yazip takir takir birden %10lara yakin senedi paldurkuldur yuvarlamalarini engellemek...yani sakin sakin satisa suan icin yasak yok...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8.  Alıntı Originally Posted by Vosbaga Yazıyı Oku
    Endexis de ki dusus bugunle birlikte 22 bin point oldu zirveden 2 sifir aticaktik oda yalan oldu
    Yooo 2 sıfır attık 100 000 den 99 000 inince oldu.

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 148/1032 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •