Sayfa 148/243 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1. 6 ayıık kar zaten 1,300,000 bekıentı bellıydı 9 aylık kar normal,,,

2. Amaninnnn galip bunlari topluca cumaya götürür nonstop.sapka cikarmak icap eder dandik dedigimiz hisselere bak

3.  Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    6 ayıık kar zaten 1,300,000 bekıentı bellıydı 9 aylık kar normal,,,
    Normal olmayani nedir biliyor musun 2016 net karı 863bin iken ikiye katlayıp 2017 3.ceyrekte 1.583bin yapmasıdır.

4. Benim bildigim cayci jiguli bu bilancoyu ve grafigi kullanip bu kagidi ucurur. Zaten onun icin girmistir. Girdikten beri de alt kademeleri saglam doldurdu. Artik basip gitmesi temennisiyle.. ytd

5.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Benim bildigim cayci jiguli bu bilancoyu ve grafigi kullanip bu kagidi ucurur. Zaten onun icin girmistir. Girdikten beri de alt kademeleri saglam doldurdu. Artik basip gitmesi temennisiyle.. ytd
    İnşallah öyle olur ben 6 aylıkta da bundaydim ozaman da cuma günü dusurduler haberi cumartesi pazar tavan hesabı yapmakla geçti ) inşallah bu farklı olur herkese bol kazançlar. ....

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. 6 aylık bilanço sonrası hareket baslar artık diye tahminde bulunmuş burada da paylaşmistim ama götürmedi. Aslinda metro için blanconun hiç bir önemi yok istediği zaman hareketi başlatır. Yukarı hareket için 9 aylık bilançoyu iyi bir bahane olarak kullanabilir. Ama metro genelde ani ve sebepsiz yükseliş ve düşüş hareketleri yapmayı seviyor. Bu nedenle ne yapacağını kestirmek zor...
    İnşallah yükseliş başlarda bekleyiş biter.
    Herkese bol kazanç dilerim.

Yatırım tavsiyesi değildir ...

7. Inşallah yarın bilançoyu kullanarak yükselişe geçer

8. Yarın bu üç kağıtta da bilançoyu çok iyi kullanarak hisse satacakar ytd

GT-I8200Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 148/243 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •