Sayfa 148/329 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon
Arama sonucu : 2627 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Poya Yazıyı Oku
    Kardes kagit insallah cok iyi yerlere gidecek onda sikınti yok.yalniz ....oradaki bir kac oyuncu geldi zannimca.iyi oyuncular.oyle kucuk yatırımcının elindekini tirtiklayim cinsinden degil.kendi oyunu ve planinda
    hocam bildiğim kadarıyla sığ bir kağıt ky nın elindeki malı toplamadan istediği hareketi yapar mı

2. GIDA ZİNCİRİ KIRILMAYACAK
    Bir çok ülkede virüs sonrası "kıtlık olacağı" tahminleri yapılırken, Türkiye'de bu konuda herhangi bir riskin bulunmadığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da özellikle gıda üretimi sektöründe herhangi bir problem yaşanmaması için tüm araçların devreye sokulmasını istediği belirtildi. Bunun için hem ekim, hem de hasat döneminde herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için tüm bakanlıklar devreye girmiş durumda. AK Parti kurmayları, "Tarımda ve üretimde en ufak bir aksama ve azalmaya müsaade edilmeyecek. En stratejik alan üretim ve gıda sektörü. Bunun üzerinde hassas bir şekilde duruluyor." değerlendirmesini yaptı.

3. Türkiye, koronavirüs sebebiyle dünya ekonomilerinde yaşanan daralmanın etkilerinin en aza indirilmesi için yeni bir yol haritası hazırlıyor. Hükümet, virüs sonrasında öncelikli olarak gıda zincirinin kırılmaması ve turizmdeki gelir kaybının önüne geçilmesi üzerine odaklanıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Dostum bu yazdiklarin şehir efsaneleri ...kalkınmadan buraya geldiler ben böyle oyuncu lar görmedim...hepsi hikaye bunların mala gıdaya saldırıyor milet ...

Sen ciroya kara bak..tavanda 450 bin lot var
    Pkartcı ulver.Şimdide Knfrt cu.Pkartda yıllardır bekledin bi ara.Sonr çıktın galiba.Ordan kazanamadığını umarım burdan kazanırsın...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

5.  Alıntı Originally Posted by Poya Yazıyı Oku
    Sunuda belirteyim kayisi nektar gibi urunlere simdiden ihracatci gelir cagla iken basinda alirdi.su an yok.buradan ne sciksonucar.bu gidisle ucuz fiyata bol hammadde bulunur ve islenip yuksek fiyaya satilir benim zannimca
    Aynen öyle..cilek mesela şuan öyle

6. tavanda 1.108.574 lot alıcı var bu kadar sığ bir kağıtta bu kadar lotu tavana kim yazıyor biraz garip değil mi

7.  Alıntı Originally Posted by ree1 Yazıyı Oku
    tavanda 1.108.574 lot alıcı var bu kadar sığ bir kağıtta bu kadar lotu tavana kim yazıyor biraz garip değil mi
    Cumhur başkanı kıtlık kelimesini kullanın ca .millet marketlere borsacılar buraya saldırıyor sanırım

8. Aynen su an tavanda 2 milyon lot var.600 emir.spekler bile yazsa surada 800 900 bin lot kaptirirlar.mubarek cekirge istilasi gibi olacak durum onu gosteriyor.teknik felan devre dışı .su hindistandaki tren aklima geldi.

Sayfa 148/329 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •