Sayfa 148/803 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 6422 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bugün garan ı tutup viop u götürdüler. borsa böyle bir tarafını tıkarsın öbür taraftan hava kaçırır haa bu arada hani günlük takip ettiğim kağıdın destek ve direnç rakamlarını yazıyordumya.. dikkate alan varmı yokmu bilmediğim için vazgeçtim.. şimdiden sonra ben dikkate alıyorum falan demekte bana sadece hikaye gibi gelir..onun için artık seans içinde gidişata göre GARAN paylaşmayı düşünüyorum çünkü daha sağlıklı olur. kağıt kimisini yanıltır, kimisine yardımcı olur onu bilemem. ama lokomotiftir kimseninde rahatsız olacağını sanmıyorum
    Hocam tekrar etmiş olucam kendimi kusura bakma , açığa satış yasağı saçmalığı kalkmadığı sürece maalesef böyle... Thy hacim 1.500 M , Garan hacim 190 M...
    O yüzden çıkacaksa, THy mecbur...

2. U100 saatlik grafik...

Bugünkü hareketlerden sonra grafiği biraz güncelledim...

93 binlerden başlayan yükselen kanal çok güzel oturdu...

Bu grafiğe göre ilk direnç 107.800' lerde orayı kolay şekilde geçmesini bekliyorum...

İkinci direnç biraz daha güçlü 108.900' lerde...

Nihai hedef 112.487 gözüküyor grafiğe göre...

Anlayacağınız 112.500' lere kadar ciddi bir düzeltme olacağını beklemiyorum...

Oralara geldiğinde düzeltme üzerine konuşmak daha doğru olur...

3.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bugün garan ı tutup viop u götürdüler. borsa böyle bir tarafını tıkarsın öbür taraftan hava kaçırır haa bu arada hani günlük takip ettiğim kağıdın destek ve direnç rakamlarını yazıyordumya.. dikkate alan varmı yokmu bilmediğim için vazgeçtim.. şimdiden sonra ben dikkate alıyorum falan demekte bana sadece hikaye gibi gelir..onun için artık seans içinde gidişata göre GARAN paylaşmayı düşünüyorum çünkü daha sağlıklı olur. kağıt kimisini yanıltır, kimisine yardımcı olur onu bilemem. ama lokomotiftir kimseninde rahatsız olacağını sanmıyorum

Hocam gönderilerinizi beğeniyle takip ediyoruz...

Kendi adıma temennim daha fazla paylaşım yapmanız yönünde...

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Hocam tekrar etmiş olucam kendimi kusura bakma , açığa satış yasağı saçmalığı kalkmadığı sürece maalesef böyle... Thy hacim 1.500 M , Garan hacim 190 M...
    O yüzden çıkacaksa, THy mecbur...
    estağfurullah.. benim tek anladığım olay burda kimsenin hayrına ne bir haber yapılıyor, nede kural değiştiriliyor. onun için bir şey diyemeyeceğim

Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Hocam gönderilerinizi beğeniyle takip ediyoruz...

Kendi adıma temennim daha fazla paylaşım yapmanız yönünde...
    imkanlar ölçüsünde paylaşım yapabiliyorum. takdir edersinizki ancak bu kadarı yapılabiliyor. teşekkür ederim sağolun

birde şöyle bir durum var. olayın gidişatından yüzde bir milyonda emin olsam kimseye al sat demeden sadece düşüncemi yazarım bunuda tabii tahmini olarak değilde elimdeki rakamlara ve hareketlerine göre paylaşırım

7. THY saatlik grafik...

Yükseliş trendi içerisinde milimetrik bir şekilde devam ediyor yoluna...

Olası 112.500 hedefinde lokomotifin THY olacağını düşünüyorum...

15.08 hedefim devam etmekle birlikte 14.70' te oldukça güçlü direnç olduğunu unutmamak lazım...

Bir ihtimal yükseliş 14.70' lerde de bitebilir...

Ben her halükarda 14.70' te long pozisyonlarımı kapatıp şort için beklemeye geçecem...

Dönüşte thy şorttan bayağı bir beklentim var...

8.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    birde şöyle bir durum var. olayın gidişatından yüzde bir milyonda emin olsam kimseye al sat demeden sadece düşüncemi yazarım bunuda tabii tahmini olarak değilde elimdeki rakamlara ve hareketlerine göre paylaşırım
    Buradaki herkes öyle...
    Çok teşekkürler paylaşımlarınız için...

Sayfa 148/803 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •