Sayfa 148/996 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Borsamızında maşallahı var bence.
    Bu tabloya bakınca çok iyiyiz diyorum.
    Biz eskiden en önde çökerdik ne oldu bize sizce?

Amerika: -10%
    Kanada: -12%
    Fransa: -12%
    Almanya: -12%
    Italya: -17%
    İspanya: -14%
    borsamızın onemli bir kismi katarli ve yerlilere gectiginden dolayi normaldir !

varlik fonu, emeklilik fonlari, yatirim fonlari ciddi hissedeler , hatta girtlaklarina kadar. katarlilarda oyle

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    borsamızın onemli bir kismi katarli ve yerlilere gectiginden dolayi normaldir !

varlik fonu, emeklilik fonlari, yatirim fonlari ciddi hissedeler , hatta girtlaklarina kadar. katarlilarda oyle
    Şimdi dahaki az düşeceğiz çünkü marjlar %10 na düştü, %5 de devre kesiciler gelecek.

Tebrik ediyorum dolar tl ile borsayı böyle tutabilen elleri.

Çok yaşa dediğim 3 gün yaşıyor, yarınıda bir görelim.

3. Dolar tl 2008 Ağustos ayı gördüğü zirveyi bu ay içinde görebilir mi yaşayıp göreceğiz.

2 sene önce 6.50 üstünden alanlar ve bekleyenler hala zararda bekliyor.

Bir rahip ile çöken finansal piyasamız global kriz ile iyi durmaya devam ediyor..?

Maşallah diyelim, demek ki hakikatten dengelenmişiz.

4. After-hours piyasada Abd hisse senetlerinin birçoğu -%5 ler civarında.Haftanın son günü çok şeye gebe

Ahmetg Guest

Ahmetg Guest
    Dunyada Turkiyenin ekonomisi kadar kirilgan olani varmi? bogazimiza kadar borcumuz var ve bunu yeni borcla ceviriyoruz. Eurobond larinin faizi en yuksek olanlardan biriyiz. Bir cok gidayi ve eti ihtal ediyoruz 100% disa bagimli olmasakta bagimlilik orani her sene artiyor.

Ic borclarin cevirim oranina bakinca tsunami daha net gozukuyor. Ama buna ragmen dolar 6.31

Bunun hicbir mantikli aciklamasi yok. Ben anlamiyorum. Normal sartlar altinda dolarin 7-8 leri delip gecmesi gerekirdi. Nedir TL yi bu kadar guclu kilan? Heleki virus salgini butun dunyayi sarmisken TL ye olan bu guvenin sebebi nedir ben anlamiyorum arkadas?

7. Bitcoin son 24 saatte %46,4 değer kaybı ile 4150 dolara düşmüş durumda, 7 mart 2020'de 9100 dolar idi.

Altın keza düşüşte, 1557 dolar. 6 mart 2020'de 1674 dolar idi.

Dünya ekonomisine bir cisim çarptı ancak bu korona virüs değil, bu virüs finansçıların kral çıplak demesini sağladı.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Alsat Yazıyı Oku
    Paranın pul olacağı noktaya doğru hızla gidiliyor.
    Abd den canlı aktarayım size:

Okulların çoğu kapatıldı. Marketler boşaltılmaya devam ediyor. Bazı eyaletlerde işten çıkarmalar, ücretsiz izinler, düşen vardiyeler başlamış durumda. İnsanlar panikten kafayı sıyırmış durumda. Şu anda güncel vaka sayısı 1300 lerde ki çok daha fazlası tespit edilmemiş durumda. İyi tek bir haber yok (Fed'in gerekirse tuvalet kağıdını bile para yapar basarım demesinden başka)
    Bu karantinanın en çok vurduğu kesim yevmiye üsülü çalışanlar olacaktır. İş yoksa parada yok. Bu virüs sonunda komünizm geri gelecek gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 148/996 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •