Onemli Gunler Banner
Sayfa 148/842 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 6736 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Bazı hisseler öyle bir yapıya sahiptir ki denizin kenarında tuttuğunuz balık gibidir, dikkat etmezseniz canlı balık bir anda elinizden kayıverir ve denize karışır. kaçan balık büyük olur. son olarak bunu yogada yaşadım. hisseyi keşfettim ekranıma koydum ocakta bir miktar alırım diye ne olduysa ekran değiştirdim silinmiş. fiyat :225 lerdeydi. Aklımdan çıkmıştı bir iki ay sonra bir de ne göreyim. 700 tl fiyatında ayrıntılara haberlere baktım bedelsiz açıklamış. hem çok üzüldüm hem de hayatımın fırsatını kaçırdım. kısmet değilmiş.

İŞBİR'ime sıkı sıkıya sarıldım. Elimde değil sepete attım. orada yavrulasın umarım. 21 gündemi ? da mı az daha mı çok onu bilemiyeceğim. kısmet.. Aryıca mail görevine devam..

ytd değildir

2. ARKADAŞLAR ÖNEMLİ BİR AYRINTI GEÇMİŞ YILLLAR KARI 23 MİLYON DEĞİL 39 MİLYON GÖRÜNÜYOR,DOLAYISIYLA EN BASİT BEDELSİZ MİKTARI 1 E 75 DEĞİL 97 OLUYOR,Yani hiçbir şey yapmadan yaklaşık 1 e 100 civarı BEDELSİZ verme potansiyeli var,MAİLİN BEDELSİZ SAYISINIDA güncelledim.ÖNEMLE BİLGİNİZE!!!
    Lütfen [email protected] ve ayrıca [email protected] adresine ayrı ayrı mail göndermeye devam ediniz.!!!Şirkete aşağıdaki maili değiştirerek veya aynen veya kendinize göre bir mail yollayabilirsiniz...

'' İyi günler.Ben İŞBİR HOLDİNG ortaklarından ...
    İşbir Holding olarak şirketimizin en iyi yerlere gelmesini canıgönülden istiyoruz . Bu sene yapılacak olağan genel kurul öncesi ; daha önceleri olağan genel kurullarda dile getirilen ama özellikle 2015 yılında söz verilen Bedelsiz sermaye artışı hala yapılmamış durumdadır ve bu konuda yönetim kurulu karar almamıştır.Biliyorsunuzki Türk Hisse senetleri piyasasında özellikle sermayesi küçük olan şirketlerin yüksek oranda BEDELSİZ SERMAYE arttırımı kararı almaları durumunda şirketin piyasa değerleri aşırı artıyor en son örnek olarak YONGA şirketi Bedelsiz sermaye arttırım kararı aldıktan sonra şirket piyasa değeri çok kısa sürede 10 kat artmıştır.Burçelik,Netaş,Aslan çimento,Afyon Çimento gibi şirketler diğer örnekleridir.(10-30 kat arası artmıştır).Şu anda İŞBİR HOLDİNGİN en basit hesapla enflasyon düzeltmesinde 23 milyon TL,Geçmiş yıllar karında yaklaşık 39 Milyon TL bulunmaktadır.Başka bazı kalemlerde ilave edilebilmesine rağmen en basitinden bu 2 kalemde şirketin 1 e 97 (%9700) BEDELSİZ hisse senedi verme potansiyeli var.Bedelsiz sermaye arttırımı için karar alma haricinde hiçbir maliyeti yoktur.Sadece bu alıncak kararla şirket değeri çok yukarılara çıkacaktır.
    İkinci bir hususta şirketin Pazar değişikliği işidir.Şu anda şirket piyasa öncesi işlem pazarında işlem görmektedir ama normal işlem görmemektedir ,buda İŞBİR HOLDİNGin gerçek değerine ulaşmamasına neden olmaktadır.Bunun için yapılacak sadece yönetim kurulu ile ana pazara geçiş için borsaya başvurma kararı alınmasıdır.OSTİM adlı şirkette sizinle aynı pazarda iken karar almıştır ve ana pazara geçmiştir .Bununda hiçbir maliyeti yoktur.
    Sizlerden şirket hissedarları olarak isteğimiz BEDELSİZ SERMAYE ARTIRIMI İÇİN SADECE SÖZ VERMENİZ DEĞİL KARAR ALMANIZ VEDE PAZAR DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN BORSAYA BAŞVURMA KARARI ALMANIZDIR.
    1968 yılıdan beri büyüme eğiliminde olan bu büyük şirketin hissedarları olarak ; bu kararların alınması durumunda gerçekten tüm hissedarlar olarak şirketimizin değeri çok yükselecektir buda herkesi mutlu edecektir.Bu olağan genel kurulda gerekli dilek temenniler kısmında BELİRTMİŞ OLDUĞUMUZ BEDELSİZ BÖLÜNME VEDE PAZAR DEĞİŞİKLİĞİ durumu konuşulacak olup diğer olağan genel kurul gündem maddeleri sonunda olan oylamada olumsuz oylar kullanacağımızı vede muhaletlerimizi tutanağa uygun şekilde işleteceğimizi belirtmek isterim.
    İşbir holding olarak çalışmalarınızda başarılar diler bizim bu belirtmiş olduğumuz hususları dikkate almanızı istirham ediyorum.Tüm belirtmiş olduğum konularla ilgili herhangi bir olumlu karar alınmadığı takdirde ŞİRKETİN İYİ YÖNETİLMEDİĞİ belirtilerek hissedarlar olarak OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL talep edeceğiz vede önümüzdeki yıl genel kurul seçimlerinde yönetim kurulunun değiştirilmesi talep edeceğiz.
    Temennimiz önümüzdeki günlerde veya en geç 8 Mayıs 2018 salı günkü genel kurulda BEDELSİZ BÖLÜNME İŞİ VEDE ŞİRKET PAZAR DEĞİŞİKLİĞİ durumu olumlu olarak kabul edilir ve karara bağlanır.
    Herkese ayrı ayrı teşekkür eder,iyi günler dilerim.
    İsim :
    Tel:
    Adres:
    ''

3. Arkadaşlar İŞBİR HOLDİNG şu anda nadir büyük bedelsiz beklentisi olan kağıtlardan,nedenine gelince yönetimin 2015 de bedelsiz sözü,bu sene 8 mayısta yepyeni bir ortakların muhalefet etmesi vede muhalefet şerhlerini tutanaklara işletecekleri yani şirket ortaklarının şirkete sahip çıkmaları olacak.Bu sene şirket yönetim kurulu hayatlarında görmediklerini muhalefeti görecek,kişi veya hisse sayısı önemli değil ; insanlar artık verilen bedelsiz sözünün yerine getirilmemesinden rahatsız,bu sene bu iş çok zorlanacak ve en az 1 e 100 bedelsiz yapma potansiyeli var;ayrıca ortaklar şirketi söz verilen bedelsiz sermaye arttırımı yapılmamasından dolayı artık hergün mail bombardumanına tutuyor,olağan genel kurula hazırlanıyorlar ve yeter artık bu yönetim kurulunun yaptıkları.Bu sene hem BEDELSİZ hemde yapabilirlerse PAZAR değişikliği zorlanacak,ama önceliğimiz bedelsiz sermaye arttırımı.Şu an sermayesi en düşük ve Yakın zamanlarda özellikle olağan genel kurulda konuşularak önümüzdeki günlerde YÜKSEK ORANLI BEDELSİZ sermaye arttırımı vede Pazar değişikliği yapabilecek tek hisse kalıyor.İŞBİR HOLDİNG.Gerçekten büyük potansiyel var.
    KEREVİTAŞ için haberin geldiği gün ben bir yorum yapmıştım şirketi 26,7 bedelsiz verme kararı için tebrik etmiştim,ama şirketin sermayesinin biraz fazla 23 milyon olduğunu ve senetlerin toplu olduğunu söylemiştim,açıkçası ne hareket olacağını bilemiyordum dedim,vede milleti ters köşe yaptı murat ülker (Eskiden beri Murat Ülker'e güvenmem insanlara çok zor kazandırır.),önce tavan sonra hem dündar ünlüden ülker gurubu ve daha önce garantiden yaklaşık 250.000-300.000 lot mal alan grup veya fon senetleri tavandan kustu ve fiyatı düştü.
    YİBİTAŞbedelsiz potansiyeli en yüksek senet bana göre ama geçen sene şirketi aradığımda bu hissedende vazgeçtim.Nedenine gelince yatırımcı ilişkilerindeki kişiyi aradığımda şirketin mecburen borsaya açıldığını ve yabancı ortakların bunu istemediğini söyledi.Özellikle YİBİTAŞIN ortakları neden şirketin açılmasını istesinler ozaman.Yabancı sahipleri YİBİTAŞın kasasındaki paraları kendi şirketlerinde kullanıyor,ne kadar faiz veriyorlar bilmiyorum,ama adamlar bu düzenin bozulmasını isterlermi.Ayrıca YİBİTAŞın pazar değişikliği ile hiç ilgilenmiyorlar (zaten senedin halka açık olmasını istemiyorlardı)Anlayacağınız o günden sonra yibitaştan vazgeçtim.Bazen hareketler yapabilir ama asıl YİBİTAŞ BEDELSİZ VE PAZAR DEĞİŞİKLİĞİ YABANCI ORTAKLARI SAYESİNDE BANA GÖRE SONA ERDİ.İleri zamanlarda ne olur tabi kesin bir şey diyemem.
    YONGA ise halka açık senet oranı en düşük şirket idi bedelsiz açıklanmadan 1435 senedi vardı ve bedelsiz açıklandıktan sonra 600 lot daha satış için borsaya başvurdu şu an 2069 lot piyasada görünüyor vede ilerleyen günlerde muhtemelen dahada artacaktır bu yüzden hareketleri biraz daha yavaşlamaya başladı.Ama YONGA yüksek miktarda bedelsiz açıkladıktan çok kısa süre sonra 1 e 10 kazandırdı.DEMEKKİ şirket sermayesi düşük bedelsiz sayısı çok yüksek olan beklentili şirketlerin fiyatları uçuk rakamlara çıkabiliyor,buda Türkiye'nin bir gerçeği ,bol kazançlar...
    Son düzenleme : Babadağlı; 16-04-2018 saat: 12:16. Sebep: Mesajın tamamı veya tamamına yakını farklı renkle, büyük fontla veya kalın olarak yazılmamalıdır.

4. Genel kurul tarihi yaklaştıkça fiyatta hareketlenmeler bekliyorum. dediğim gibi maliyetler telafi edildikçe genel kurula katılım azalabilir . Ancak gerçek yatırımcı bu aldatmacadan uzak durmalı diye düşünüyorum.

Aman mail görevini ihmal etmeyelim. Yönetim kurulumuz muhakkak sesimize kulak verecektir. genel kurul öncesi yeni bir karar tek temennim.

ytd değildir

5. Merhaba arkadaşlar 2013 yılından beri takibimde olan ve 2013 ten beri hissesi olan biriyim. Mail hazırlayan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Ufak tefek rutuşlarla ben de mail gönderdim.

6.  Alıntı Originally Posted by tetkartal Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar 2013 yılından beri takibimde olan ve 2013 ten beri hissesi olan biriyim. Mail hazırlayan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Ufak tefek rutuşlarla ben de mail gönderdim.
    Merhabalar. Ben ……… Yatırımdaki bir miktar hisse ile İŞBİR HOLDİNG ortaklarından ……. Bu sene yapılacak olağan genel kurul öncesi ; daha önceleri olağan genel kurullarda dile getirilen ama özellikle 2015 yılında söz verilen Bedelsiz sermaye artışı hala yapılmamış durumdadır ve bu konuda yönetim kurulu karar almamıştır. Biliyorsunuz ki Türk Hisse senetleri piyasasında özellikle sermayesi küçük olan şirketlerin yüksek oranda BEDELSİZ SERMAYE artırımı kararı almaları durumunda şirketin piyasa değerleri aşırı artıyor en son örnek olarak YONGA şirketi Bedelsiz sermaye artırım kararı aldıktan sonra şirket piyasa değeri çok kısa sürede 10 kat artmıştır. Burçelik, Netaş, Aslan Çimento, Afyon Çimento gibi şirketler diğer örnekleridir.(10-30 kat arası artmıştır).Şu anda İŞBİR HOLDİNGİN en basit hesapla enflasyon düzeltmesinde 23 milyon TL, Geçmiş yıllar karında yaklaşık 39 Milyon TL bulunmaktadır. Başka bazı kalemlerde ilave edilebilmesine rağmen en basitinden bu 2 kalemde şirketin 1 e 97 (%9700) BEDELSİZ hisse senedi verme potansiyeli var. Bedelsiz sermaye artırımı için karar alma haricinde hiçbir maliyeti yoktur. Sadece bu alınacak kararla şirketin değeri oldukça artacaktır.
    İkinci bir hususta şirketin Pazar değişikliği işidir. Şu anda şirket piyasa öncesi işlem pazarında işlem görmektedir ama normal ulusal pazarda işlem görmemektedir. Bu da İŞBİR HOLDİNG’in gerçek değerine ulaşmamasına neden olmaktadır. Bunun için yapılacak sadece yönetim kurulu ile ana pazara geçiş için borsaya başvurma kararı alınmasıdır. Daha önce Serbest İşlem Platformunda iken (Piyasa Öncesi İşlem Platformu) OSTİM, DIRIT adlı şirketler sizinle aynı pazarda iken karar alarak ulusal pazara geçmiştir. Bunun da hiçbir maliyeti yoktur.
    Sizlerden şirket hissedarları olarak isteğimiz BEDELSİZ SERMAYE ARTIRIMI İÇİN SADECE SÖZ VERMENİZ DEĞİL KARAR ALMANIZ VE DE PAZAR DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN BORSAYA BAŞVURMA KARARI ALMANIZDIR.
    1968 yılından beri büyüme eğiliminde olan bu büyük şirketin hissedarları olarak; bu kararların alınması durumunda gerçekten tüm hissedarlar olarak şirketimizin değeri çok yükselecektir bu da şirketin bütün yatırımcılarını mutlu edecektir. Bu olağan genel kurulda gerekli dilek temenniler kısmında BELİRTMİŞ OLDUĞUMUZ BEDELSİZ BÖLÜNME VE DE PAZAR DEĞİŞİKLİĞİ durumu konuşulacak olup diğer olağan genel kurul gündem maddeleri sonunda olan oylamada olumsuz oylar kullanacağımızı ve de muhalefet şerhini tutanağa uygun şekilde işleteceğimizi belirtmek isterim.
    İşbir holding olarak çalışmalarınızda başarılar diler bizim bu belirtmiş olduğumuz hususları dikkate almanızı istirham ediyorum. Tüm belirtmiş olduğum konularla ilgili herhangi bir olumlu karar alınmadığı takdirde ŞİRKETİN İYİ YÖNETİLMEDİĞİ ve Sayın Yönetim Kurulu Üyelerinin hüsnüniyet sahibi olmadıklarını belirtilerek hissedarlar olarak OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL talep edeceğiz ve de önümüzdeki yıl genel kurul seçimlerinde yönetim kurulunun değiştirilmesini talep edeceğiz.
    Temennimiz, önümüzdeki günlerde veya en geç 8 Mayıs 2018 salı günü yapılacak olan olağan genel kurulda BEDELSİZ BÖLÜNME İŞİ VE DE ŞİRKET PAZAR DEĞİŞİKLİĞİ konularında girişimde bulunulması yönünde karar alınması ya da bu yönde girişimde bulunulması konusunda söz verilmesidir.
    Bütün çalışanlara ve Yönetim Kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

İsim: ……
    Tel: …….
    Adres: ………..

7. Nihayet 249.90 'ı almaya karar verdi. Takasın babası İŞ almaya karar verdiyse bu İŞ'te bir İŞ var.

ytd değildir

8. İskenderun demir çelik.Tebrik etmek lazım.Bize burası dar dediler .

Sayfa 148/842 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •