Sayfa 15/30 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 240 madde; 113 - 120 arası.

Konu: PENTA - Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by beneksol Yazıyı Oku
    ahahah kurumsal aldı mı??? 1 tane fon aldı malın çok büyük çoğunluğunu. 13,624,600 lot aldı istanbul porföy yıldız fonu. hisse fiyatını da tabandan verdiler. kim bu yıldız fonu biliyor musun? bilen yok kim olduğunu. bence patron kendisi aldı sırf arz iptal olmasın diye. tonla yerli kurum var ama bir akıllı bu yıldız fon öyle mi???
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/936134
    8.1 milyonu yıldız fonu aldı istanbul portföyün yıldız hariç onlarca fonu var o fonların yıldızla alakası yok kendilerine almışlar bir kısmını %35 yıldızla ilişkisi olmayan kurumsal aldı istanbul portföy büyüklğü 5 milyardan fazla fon yönetiyor yıldız fonu sadece bir fon akıllı adamlar penta almışlar

2.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    8.1 milyonu yıldız fonu aldı istanbul portföyün yıldız hariç onlarca fonu var o fonların yıldızla alakası yok kendilerine almışlar bir kısmını %35 yıldızla ilişkisi olmayan kurumsal aldı istanbul portföy büyüklğü 5 milyardan fazla fon yönetiyor yıldız fonu sadece bir fon akıllı adamlar penta almışlar
    Arkadaşım tamam talep toplama döneminde övdün katılım olsun diye.Arz sonuçlandı. Yıldız Holding Teslayi arz etse almaz bu millet. Yaşanmışlıklar var. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Akilli akılsız nitelendirmen hoş değil. Ne marketine giderim, ne ürünlerini satın alirim, ne de borsada hisselerini alirim. Insallah kazanırsın da biz yanılırız. Imaj düzeltmesi icin götürebilir de kağıdı. Ne de olsa kendisine arz etmiş gibi oldu. Şeytana pabucunu ters giydirir bunlar. O yuzden katılan arkadaslara dikkatli olsunlar derim.

3. Taze kuru yu Yıldız holding in çalışanı Ülker grubunun çalışanı aldı diye 60 gün tavan yaptı hisse niye yaptı Ülker grubuna olan güven yüzünden rekor kırdı hisse tüm bitcoin altcoinler den daha fazla prim yaptı 12 TL den 1000 TL ye çıktı

4.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Taze kuru yu Yıldız holding in çalışanı Ülker grubunun çalışanı aldı diye 60 gün tavan yaptı hisse niye yaptı Ülker grubuna olan güven yüzünden rekor kırdı hisse tüm bitcoin altcoinler den daha fazla prim yaptı 12 TL den 1000 TL ye çıktı
    Güvenmeye devam o zaman ne diyelim... Tkuru yapısını ,piyasadaki lotunu ,sermayesini, spekulatif hareketini ... hesaba katmayıp... Ülker grubunun eski çalışanın şirketi olmasını bu gruba güven sayesinde gitti diyosan... Dedigim gibi güvenmeye devam

5. Konu Kaç Tavan Yapacağı

Alıntı Originally Posted by drsn.aak Yazıyı Oku
    Arkadaşım tamam talep toplama döneminde övdün katılım olsun diye.Arz sonuçlandı. Yıldız Holding Teslayi arz etse almaz bu millet. Yaşanmışlıklar var. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Akilli akılsız nitelendirmen hoş değil. Ne marketine giderim, ne ürünlerini satın alirim, ne de borsada hisselerini alirim. Insallah kazanırsın da biz yanılırız. Imaj düzeltmesi icin götürebilir de kağıdı. Ne de olsa kendisine arz etmiş gibi oldu. Şeytana pabucunu ters giydirir bunlar. O yuzden katılan arkadaslara dikkatli olsunlar derim.
    Kimin ne düşündüğünün bir önemi yok, ne temenni ettiğinin bir önemi yok, önemli olan açılış performansı prim yapması.Talep olmadığı iyi oldu, sektörünün lider firmasını daha uygun fiyata alabildik. Evladiyelik bir hisse, Türk İlaç ve Serum Sanayii gibi, Smartiks Yazılım gibi, ARD Bilişim gibi, Kontrolmatik gibi, çok iyi olacak çok....

Yatırım tavsiyesi değildir kendi kişisel görüşümdür

6.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Taze kuru yu Yıldız holding in çalışanı Ülker grubunun çalışanı aldı diye 60 gün tavan yaptı hisse niye yaptı Ülker grubuna olan güven yüzünden rekor kırdı hisse tüm bitcoin altcoinler den daha fazla prim yaptı 12 TL den 1000 TL ye çıktı
    Tkuru için Ülker grubuna duyulan güvenden dolayı yükseldi diyen birine rastlayacağımı hiç düşünmezdim. Tebrikler Türk borsasındaki nadir insanlardan birisiniz. Borsa bilginiz beni şaşırttı. E heralde Tkuru almaya devam ediyorsunuzdur. Başarılarınızın devamını dilerim.

Penta için görüşüm şudur. Yeterli talep gelmediği için kendilerinin fon üzerinden satın aldıkları söyleniyor. Zaten finansalları iyi değildi. Bu durumda hissenin gideceği yön bellidir. Çok hızlı bir şekilde aşağı

7.  Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    Tkuru için Ülker grubuna duyulan güvenden dolayı yükseldi diyen birine rastlayacağımı hiç düşünmezdim. Tebrikler Türk borsasındaki nadir insanlardan birisiniz. Borsa bilginiz beni şaşırttı. E heralde Tkuru almaya devam ediyorsunuzdur. Başarılarınızın devamını dilerim.

Penta için görüşüm şudur. Yeterli talep gelmediği için kendilerinin fon üzerinden satın aldıkları söyleniyor. Zaten finansalları iyi değildi. Bu durumda hissenin gideceği yön bellidir. Çok hızlı bir şekilde aşağı
    penta çeyreklik ne kadar kar yapmalı 1.3 milyar değeri var bu hafta 1. çeyreği açıklar sizce kar ne olmalı ?

8.  Alıntı Originally Posted by drsn.aak Yazıyı Oku
    yıldız konusunda %100 haklısın daha öncede yazdım şok gözde ülker çok iskontolu tek ederinde şirketi kerevitaş
    övme vs yapmıyorum finansallarda izahnamede ne varsa onu söylüyorum her söylediğim maddi delilli

Sayfa 15/30 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •