Sayfa 15/101 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon
Arama sonucu : 806 madde; 113 - 120 arası.

Konu: YEOTK - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

Pentayı çorba parasına bile bile sattım ama yeotk bana araba alacak

2.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Pentayı çorba parasına bile bile sattım ama yeotk bana araba alacak
    Oo reis hoş geldin.. Hayırlı olsun..

Nıye bızım haberımız yok ..

İnsan gelirken bır haber verir..

Birde Tatar gelse hazır Çukurova da başlamışken dadın dan yenmez..

Oda parayı bulunca terketti buraları..

Bızde burda sivrisineklerle uğraşıyoruz..

Mide bulandırıyorlar.. Pek birşey yapmasalarda..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sana hayırlı olsun iş yatırımdaki kurnaz aldı büyük pastayı bunun 5 milyon penta 9.1 milyon fiili dolaşım bakalım nereye kadar gidecek

4. 7.tavanda geldi kimse kalmadi tahtacida yukari suruyor .2 ye katladi .Tahminimdeki gibi yarin oburgun tavani bozacak mi bakacagim.

5.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Adamlar istediği yere götürür. Toplam 5 milyon lot var. Elindeki 1 milyonu neden buralardan satsın. Olumlu bir kaç haber gönderip en 2-3'e katladıktan sonra satar diye düşünüyorum ki halka arz fiyatı 30-40 rakamlara gelsin.

Yarısından daha fazla alıcı kapattı. 410k işlem olmuş... İşlem miktarı yarın 2 milyonu geçerse satış gelebilir. Tavan serisi bozulabilir.
    Dediğim 32-35 arasına geldi. Bakalım ne olacak. Alanlar kendileriyse en az 2 katına çıkarıp gerçek halka arz yapabilirler.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Dediğimiz olmuş. 2'ye katlamışlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

6. 1_2 tavan corba parasina satan corbacilar olmayinca isterse uzaya goturur tahtaci .Bu hisseyi su an bozacak sadece tahtacidir .Patron 1 milyon lotu satisa koyarsa onu da alacaktir diye dusunuyorum.Hayirlisi

7. Yarin 9.tavani da yapar kucukler olmayinca tahtaci costuruyor 2 kati da gecti

İş yatırım sattı tahta bundan kurtuldu artık işlem yapa yapa gitse iyi bir aşağı bir yukarı

Sayfa 15/101 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •