Sayfa 15/103 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon
Arama sonucu : 824 madde; 113 - 120 arası.

Konu: YONGA - Yonga Mobilya

1. Bol kazançlar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    O kadarını biliyoz misal ocak ayında toplam 52 lot işlem görmüş.Haberin düştüğü gün 74 lot ile sonrasında 8 ve ertesi gün 38 lot ile tavan oluyor.Akabinde 507 tl den 260 lot 609 tl ve 340 lot luk işlem olyur.Bence hisseyi taşıyacaklar ortalama alsak 550 tl den anca girdiler.Böyle kolay yükselen bir hisse buralarda kalmaz.Haaaaa kolay çıkartırlar ama bu hisseden çıkmalarıda bi okadar da zor olur.Yatırım amaçlı değildir.Sıkıntıdan yazılmıştır.
    Vallahi ben de aynı düşünüyorum viking kardeşim...Bu hisseyi 2000 tl bile tutamayacak.....Ama buna dayanmak için maliyetin düşük olması lazım...O da sende var........Ben ha senin açından dedim,kar cebe yakışır diye....Benim gibi macera adamıysan satmazsın....!!!...Ben borsadan volueyi bu hisselerle vurdum zamanında....!!!!

O aslan çimento speği var ya ne çekti benden bir bilsen?....Tabii ki o zaamanlar fiyatı 200 tl bile değildi.Brütte iken 1300 lotla makasa aldım bir ay gibi bir süre hergün hacmin 4 te birini ben yapıyordum....Ne vurgundu beee.....!!!...Aslanda ilk girişim 160 larda idi....Ama hareket 80 den başlamıştı.Herkes çok çıktı diye korkuyordu ama fiyat düşmeyince daldım ben...!!!

Burçelik var mesela.....62 den 84 e kadar ben çizmiştim......200 lerde sattım...!!!!

dATAGATE de 86 bin lotum vardı mesela...Çok erken sattım....Kront ta 1.46 ortalama ile 250 bin lot toplamıştım...Lütfi ben satmayınca 1.62 den mal sattım diye haber yolladı....Ben de korktum,sattım.....Beni düşürdü kronttan....!!!!SOnra da uçurdular krontu.....!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    2-3 yıldır gelen giden yoktu Allahtan tatar geldi de canlandı buralar e adam bulunca konuşuyoruz iyi oldu beeee.
    Ben hisselerde fazla durmam,ama devamlı girer çıkarım.....!!!!

4. 877.00 da 98 eşleşen,10 satmak için bekleyen var...!!!

5. Süs tavuğu deyince tanıdım seni. Bİr yerde daha bu nu okumuştum ordan aklıma geldi ama hangi sayfaydı hatırlayamadım.Burdakiler Aslan hikayesini bilmez.Demek o sendin.

6. Beyazda inşallah silmezse 140.30 dan işlem geçecek...735 eşleşen,265 bekleyen....Ama büyük ihtimal yine 126.60 a çekecek 17:55 te.....Çünkü böyle çok yapıyor....Sevincim kursağımda kalmasın diye beklenti içine girmeyeceğim...!!!

Yibitaş ise 2600 de 2 lot eşleşen,2 lot da satıcı var...!!!

7.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Süs tavuğu deyince tanıdım seni. Bİr yerde daha bu nu okumuştum ordan aklıma geldi ama hangi sayfaydı hatırlayamadım.Burdakiler Aslan hikayesini bilmez.Demek o sendin.
    Beni bilmeyen azdır bu forumlarda....Hep ceza verirler bir de....Hisseler dipteyken keşfederim ,ama devamlı duramam...Gir çık yaparım....Zaten de 1 e 5 ,10 yapıyorlar 2-3 yılda....!!!!....Bu yüzden devamlı kazandırtırlar.....!!!

8. Maliyet aöısından bakınca senin hareket doğru bir karar.Çünki direnci geçerse önü açılıır boşuna nakti bağlamamış olursun.Burdaki asıl olan maliyet ve adat.Az lotum ve maliyetim düşük oluşu yibitaş ta brnce yeteri kadar hissemin oluşu buradan benim satmamı engeller.Herkezin bu sebeplerden dolayı hareket tarzı farklıdır.

Sayfa 15/103 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •