Sayfa 150/1081 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    yalnız bu btcım çok kötü stop olmuş. 9,63 stopmuş. günlüğüde çok kötü, haftalıkta sat vermek üzere.

Kendi kişisel yorumumu söyliyim. 5-6 ay bekletir.
    Sizin yunsa 2 haneye cikmadan btcim 20 lira olacak iddaaya girebiliriz,)hatta harekete baslayinca sadece 5 gun surecek;)
    Takiliyorum yazilarima karsi uslubunuz hosuma gitti;)
    Bol kazanclar dilerim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2. Sacro üsrad sayesinde ne alacağımızı ve nereden alacağımızı üç aşağı beş yukarı bilmeye başladık. Kendisine teşekkür ederim. Bende yunsaya destek attım bugün. İlerleyen günlerde düşse bile sıkıntı yok bence. Burada maksat büyük yatırımcıya karşı ky bir olup güçlü durmaya çalışması olmalıdır kanaatimce...
    Hep destek tam destek..

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Sizin yunsa 2 haneye cikmadan btcim 20 lira olacak iddaaya girebiliriz,)hatta harekete baslayinca sadece 5 gun surecek;)
    Takiliyorum yazilarima karsi uslubunuz hosuma gitti;)
    Bol kazanclar dilerim
    Vayyy çok iddialı bir söz.

Bu kağıdın hikayesi ne ?

He bu arada belki yunsa hiç bir zaman çift rakama gitmeyecek o zaman kazanabilirsiniz :D

Bu btcım grafiği çok sert bir alım dalgası ile 10,40 üzerine atarsa dediğiniz olur.

Ama tekniği çok kötü. ben sadece teknik bakıyorum tabiki haber bu teknik akışı değiştirebilir. Ama bana göre bu kağıt böyle kısa bir sürede 20 ye gidecekse neden bu kadar verdi.

İşte ben böyle önce stoplatıp sonra rally ye kalkan kağıtları sevmiyom.

Kağıt dediğin net olacak. Teknik seviyeler net çalışacak.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by Big_Ant Yazıyı Oku
    Sacro üsrad sayesinde ne alacağımızı ve nereden alacağımızı üç aşağı beş yukarı bilmeye başladık. Kendisine teşekkür ederim. Bende yunsaya destek attım bugün. İlerleyen günlerde düşse bile sıkıntı yok bence. Burada maksat büyük yatırımcıya karşı ky bir olup güçlü durmaya çalışması olmalıdır kanaatimce...
    Hep destek tam destek..

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    :D

yaw herkes yunsa almış kağıt yine kötü kapadı :D

bir cisimmi yaklaşıyor yoksa
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

5.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Vayyy çok iddialı bir söz.

Bu kağıdın hikayesi ne ?

He bu arada belki yunsa hiç bir zaman çift rakama gitmeyecek o zaman kazanabilirsiniz :D

Bu btcım grafiği çok sert bir alım dalgası ile 10,40 üzerine atarsa dediğiniz olur.

Ama tekniği çok kötü. ben sadece teknik bakıyorum tabiki haber bu teknik akışı değiştirebilir. Ama bana göre bu kağıt böyle kısa bir sürede 20 ye gidecekse neden bu kadar verdi.

İşte ben böyle önce stoplatıp sonra rally ye kalkan kağıtları sevmiyom.

Kağıt dediğin net olacak. Teknik seviyeler net çalışacak.
    2 cumle ile cevap vereyim.
    10 yildir beklenen yeniden degerleme karari ve degerleme oncesi insanlari stoplatip haberi alttan karsilamak istemeleri.
    Ben de temelciyim teknige inanmiyorum teknigi paranin cizdigini ve son zamanlarda flamalarla ucgenlerle cok kisiyi avladiklarini goruyorum.
    Herkesin bir sistemi var kazaniyorsaniz basarilisiniz.
    Tradelerinizde basarilar dilerim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    :D

yaw herkes yunsa almış kağıt yine kötü kapadı :D

bir cisimmi yaklaşıyor yoksa
    Ustam ben de takip ediyorum sizi ama yazmıyorum kalabalık etmemek için..ben de full aselsan var ama yunsa ya destek dediginizde ben de attım 5.36 dan çorbada tuzumuz olsun.. aselsan teknik açıdan ne durumda rica etsem gorusunuze değer veriyorum..bol kazançlar dilerim

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    2 cumle ile cevap vereyim.
    10 yildir beklenen yeniden degerleme karari ve degerleme oncesi insanlari stoplatip haberi alttan karsilamak istemeleri.
    Ben de temelciyim teknige inanmiyorum teknigi paranin cizdigini ve son zamanlarda flamalarla ucgenlerle cok kisiyi avladiklarini goruyorum.
    Herkesin bir sistemi var kazaniyorsaniz basarilisiniz.
    Tradelerinizde basarilar dilerim

Borsanın doğası zaten av üzerine kurulu.

Hem temel olacak hem teknik. İkiside biri olmadan olmaz.

Ben yunsayı 3 lirada ilk temeline bakıp keşfettim. Büyük zararlardan sonra bilançosunda ciro ve karlılık ivmelenmeye başlamıştı. 2, çeyrektirde öyle. sonra tekniğini inceledim ve girdim hisseye.

Yani temelsizde olmaz tekniksizde. Temel olarak 20 lira beklersin yıllarca beklersin 10 yılda gitmez o seviyeye ama onun üzerine teknik katarsın tepe dönüşünde satar alttan alırsın vs vs.

Neyse anlat anlat bitmez sizde sonuçta bilgili bir kişisiniz belli.

O zaman şunu diyelim konuyu kapatalım. ' Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır. '

8. Dow -4, yarın full mokoko...
    Son düzenleme : hissedar; 09-02-2018 saat: 00:28.
    y.t.d.

Sayfa 150/1081 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •