Sayfa 151/1024 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Rodeo 12.75 temdit kabul edilmedi. 1 2 saat sonra tekrar pazarlık yapilacak
    Anadolubank 13.00 veriyor bilgilendirme amaçlı aradılar ,düz swaplı da 13.40 duymuşlar başka bankaları araştırın daha iyi oran alırsınız kesinlikle Ayrıca dolar 3,75 euro 2,00 imiş.

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    tanıdığım bir göz doktoru var isterseniz yardımcı olurum
    Neyse işte 7 lira imiş.bu fiyatlarla sizi yüzde 19 da kesmez..

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Fiba 150.000 tl, 32 gün, 12.95 ile bağlandı.

4. Sn rxpu daha mb 11.75 i kullanmaya başlamadı belki oranlar neden artıyor ..Bi bilginiz var mı

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Rodeo 12.75 temdit kabul edilmedi. 1 2 saat sonra tekrar pazarlık yapilacak
    Sn rxpu,

Dolar şu anki 3.60 spot seviye bana uygun geliyor, 1 ay sonrası için 3.55'den Dolar alırım opsiyonu tercih etmiyormusunuz?
    Dolar 3.55 altına sarkması durumunda alış yaptığınızda faiz getirinizdeki %12 stopajda size kalıyor, belki bu artı stopajdan dolayı alışınız 3.54 gibi olabilir.

Dolar sevmeyenler için tabii riskli ama bana getiri maksimizasyonu için bu seviyelerden alınanilecek bir risk gibi geliyor.

Tabii bunlar benim düşüncem..

6.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Neyse işte 7 lira imiş.bu fiyatlarla sizi yüzde 19 da kesmez..

enflasyonla ilgili bir yazı yazıldığında dikkat ediyorum hep enflasyonun düşük olduğunu ispatlama çabası içine giriyorsunuz halbuki benim öyle bir amacım yok ! kendi aldığım ürünlerin fiyatını söylüyorum ithal muz ve ''amasya'' elmasının fiyatının 3 ay önce ne olduğu ve şimdi ne olduğu çok kolay netten araştırabilir ! ayrıca herkes aynı marketlerden alışveriş yapmıyor yaşadığı semte göre bile fiyatlar değişir en ucuzunu alabileceği market belki yaşadığı semtte yoktur yada çok uzaktır ! ucuzu bulmak istediğinde yol parası benzin parası harcayacaktır ve gene ürün nerdeyse aynı fiyata mal olacaktır !

7. Vakıf temdit edildi. 42 gün 12.40 oran. Küçük ölçekli bankaların 13 vermesi gayet doğal.

8.  Alıntı Originally Posted by toroman Yazıyı Oku
    Sn rxpu,

Dolar şu anki 3.60 spot seviye bana uygun geliyor, 1 ay sonrası için 3.55'den Dolar alırım opsiyonu tercih etmiyormusunuz?
    Dolar 3.55 altına sarkması durumunda alış yaptığınızda faiz getirinizdeki %12 stopajda size kalıyor, belki bu artı stopajdan dolayı alışınız 3.54 gibi olabilir.

Dolar sevmeyenler için tabii riskli ama bana getiri maksimizasyonu için bu seviyelerden alınanilecek bir risk gibi geliyor.

Tabii bunlar benim düşüncem..
    3.55 değerininin bana cazip gelmesi opsiyonun gerçekleşmesi durumunda Dolar alış rakamının ilave stopaj ve opsiyon primi düşünüldüğünde 3.53 ve altında olabilecek olması , yani Merkezin reeskont geri ödemelerindeki sabitlediği kur değeri, merkez bence mayıs sonuna kadar kurun buranın altına düşmesine izin vermeyecektir.
    Tabii traderlarda bu hesabı yapıyordur, muhtemelen 3.55 için yazdırılan opsiyonlara çok az prim vereceklerdir��

Sayfa 151/1024 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •