Sayfa 152/712 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 5692 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Bugün iyi oyun çevirdi büyük balinalar. Silkelemeyi bugun ogleden once baya baya yaptıklarını düşünüyorum. Bakalim ogleden sonra ki senaryo nasıl olacak.

Ama genel olarak bakarsak tabloya arada sırada zaten silkeleme yapması normaldir. Surekli çıkışta olmaz zaten.

28,70 rakamini gecerse eğer 29,50 civarina kadar gider diye düşünüyorum.

Havacilik sektöründe genel hava iyi durumda. Yaz ayları muhtemelen havacilik ve turizm için çok iyi geçecek. O yüzden daha sonra yine hareketlerine devam edecektir diye düşünüyorum.

Şuan ki en büyük beklenti, bilançonun ne kadar güzel geleceği konusu. Sabırla beklemek en mantıklı hareket şuan.

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

2.  Alıntı Originally Posted by HİSSİYAT Yazıyı Oku
    Bunu söyledikten sonra 13-14 arası bir kar sürpriz olmaz
    1.380 sermaye var yıl sonu kur artışından dolayı bazı şüphelerim var.. Eğer 10 milyar kar gelse bile bu süper bir kar olur. Bu rakamın üzerini düşünemiyorum..

3. Açığa satışı zamansız kaldırdılar.. BİST yönetimi derhal eski sisteme dönmeli..

4. Son çıkışta gördüğü zirve 2.14$. Pandemi düşüşüne yakalandığı seviye 2.50 ama 2019 Mayıs ve Kasım arasında çoğu zaman 2.14$ altında kalmış. Dolayısıyla dolar bazında bile pandemi öncesi fiyatlara geldi, dikkatli olmakta fayda var.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

5. Yabanci pay oranina bakinca pek bir çıkış yok gibi. Şuan %40,27 gördüm yatirimkredi sitesinde. Sanırım panikleyip satanlar alttan yine geri almış olabilir.

Tabi Rusya Ukrayna savaş söylentisi piyasayi baya germiş durumda. Umarım fazla sürmez ve normale dönerler. Ama şunu belirteyim ben bu kadar tepki beklemiyordum bizim piyasada. Bizim savaşa gitme ihtimali de düşük. Bizim piyasada fazla tepki olduğunu düşünüyorum şahsen. Sonuçta savaş olursa eğer ortalık baya karışabilir belki ama Avrupada bu kadar tepki olmadı.

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

6.  Alıntı Originally Posted by Yalniz Mehmet Yazıyı Oku
    Yabanci pay oranina bakinca pek bir çıkış yok gibi. Şuan %40,27 gördüm yatirimkredi sitesinde. Sanırım panikleyip satanlar alttan yine geri almış olabilir.
    Takas oranı verisi 2 gün sonradan gelir. Bugünkü işlemlerin sonucu 20 Ocak'ta yansır
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

7.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    Takas oranı verisi 2 gün sonradan gelir. Bugünkü işlemlerin sonucu 20 Ocak'ta yansır
    Yatirimkredi com sitesi 18 Ocak olarak vermiş bu verdiğim yabanci orani ni

8. Beceriksiz yine mallarını kaptırdı!

Sayfa 152/712 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •