Sayfa 153/993 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,941
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sakın ha değerli kardeşim,inanmayın böyle şeylere))))))))))Vücut inanılmaz bir mekanizma,yüzlerce sistem biz hastalanmadan herhangi bir olumsuz durumla mücadele ediyor.Biz farkında olmadan binlerce yıllık savunma mekanizmaları durumu toparlamaya çalışıyor ,vücudun kendi kendine çözemediği sorunlarda hastalık ortaya çıkar, artık hasta iseniz ya ilaç tedavisi ya cerrahi gene yüzlerce yıldır etkinliği deneyimlenmiş tıbbi tedaviler dışında çare yok.Bu tarz şeyler boş işler,bunların işe yarayanlarını zaten modern tıbbın içine alıyorlar.
    Teşekkür ederim, bence de en doğrusu sizin dediğiniz...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Hekim arkadaşlar TIP II dibaetin tedavisi var mı? Kilo yok yağ yok ama bu hastalık beni mahvediyor...
    Hekim değilim, videodaki hekim. Dediklerini yaptım işe yarıyor.

Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Hekim arkadaşlar TIP II dibaetin tedavisi var mı? Kilo yok yağ yok ama bu hastalık beni mahvediyor...
    Değerli forumdaşım bilinen kesin tedavi yok,yan etkiler oluşmasın diye şeker kontrol altında tutulacak insülin diyet egzersiz falan.Endokrin cerrahisi uygulayanlar var ama o da çok yaygınlaşmadı demek ki çok da başarılı değiller.Bunlar işin tatsız yönleri ama çok olumlu bir görüşümü yazmadan duramayacağım.Teknolojinin bu seviyesinde ben şeker hastalığının on yıl içinde mutlak ortadan kalkacağına inanıyorum.Belki o kadar bile sürmez.Vücut içine yerleştirilen bir çiple şeker seviyesi anlık tespit edilip insülün pompası ile gereken insülin miktarının anlık vücuda verileceği bir mekanizmanın çok yakında bulunacağına ben eminim.Aslında kategorik olarak çok karşı olduğum bir çiple bu konu hallolacak.

Sn heval 10. dakikadan sonrası sizin için önemli.

6. Son dakika: Ukrayna sınırında 5 Ukraynalının öldürmesiyle savaş tehlikesi iyice yükseldi. Bu gelişmelerden sonra Ukrayna, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ni acil toplantıya çağırdı.

7. Doktorlardan sonra simdide hemsireler ulkeden kaciyor

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/d...or-512557h.htm

Putin saat 21:00’de açıklama yapacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 153/993 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •