Sayfa 154/213 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon
Arama sonucu : 1701 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: İndikatörlere göre AL-SAT veren hisseler

1. Derinlik varmi sn jamiryo

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ASELS de durdun bakalım burada.

LIDFA ve ASELS derinlikler

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.
    https://twitter.com/bist_teknik

3. Tesekurlwr...

4.  Alıntı Originally Posted by Jamiryo Yazıyı Oku
    Merhaba,

LIDFA,

önceki grafikte koyduğumuz destek noktalarını kırıp 5,44 altına sarkmış. bu grafikte çok fazla değişiklik yapmadım.5,44 bandı şuan da bir direnç olarak işliyor bence. orayı kırar ise 5,60 bandına hareket edebilir. ciddi bir yükseliş trendine tekrar girebilmesi içinde sanki saatlik grafiğe göre 5,66 bandını kırması gerekli diye düşünüyorum. çanak kulp olmuşmu eh olmuş gibi diyebilirim, bu tür kağıtlarda ne kadar formasyonlar çalışır bilemiyorum. 5,66 üzerinde 6,31 e doğru yeni bir çanak formasyon da yapabilir gibi de gözüküyor. ben bu tarz kağıtlarda genelde formasyondan çok destek dirençlerin ön plana çıktığını düşünüyorum. bu fiyatlardan belki biraz tepki alımları olabilir gibi. ytd.

Bu yorumunuza gore ustad, 5,66 yi korumasi gerektigini, ve sayet korursa hissede beklenebilecegini cikariyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Omerva Yazıyı Oku
    Bu yorumunuza gore ustad, 5,66 yi korumasi gerektigini, ve sayet korursa hissede beklenebilecegini cikariyorum

neden olmasın ama, hacmi de göz önünde bulundurun. gün içinde en yüksek 5,83 görmüş. oradan geri gelmiş. ara kademeler boş geçmiş. sağlıklı olması için kademeler dolu dolu geçse daha güzel olabilir bence.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.
    https://twitter.com/bist_teknik

Sayın Jamiryo; HURGZ için Hissenin muhtemel destek ve olası dirençleri hakkında son bir analiz yaparmısınız.
    Son düzenleme : Borsacı34; 19-04-2017 saat: 12:43.
    RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

7. teşekkürler Jamiryo hocam.

Alıntı Originally Posted by Jamiryo Yazıyı Oku
    PRKAB,

kısa vadedeki düşüşü bitirebilmesi için 2,16 bandını kırması gerek diye düşünüyorum. orta vadeli yükseliş devamı içinde 2,21 üzerine atmalı ve tutunmalı bence.

yorumunuz için teşekkürler Jamiryo hocam. karlı bir şirket ama bekleneni bir türlü veremedi.

8. Hocam vkgyo için ne dersiniz

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 154/213 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •